Ocena strony 9

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Komornik Kraków

Komornik Kraków

Po wydaniu wyroku, gdy postępowanie dobiegło końca, należy wyegzekwować swoje prawa. Jeśli istnieją jakiekolwiek problemy związane z wierzytelnością należności, zgłoś się do komornika sądowego. Działa on na terenie Krakowa. Każdy obywatel RP ma prawo do wyboru własnego reprezentanta, korzystając z egzekucji dóbr. Jego głównym zadaniem jest wykonawstwo wyroku na drodze przymusu, ponadto przygotowuje on wszelkie dokumenty formalne związane z egzekucją oraz zleca poszukiwanie dóbr należących do dłużnika.

165
0
2
obsługa prawna zamówień publicznych

obsługa prawna zamówień publicznych

Prowadzimy poradnictwo w zakresie negocjacji umów handlowych pomiędzy przedsiębiorcami, ochrony własności intelektualnej, a także w kwestii ubezpieczeń. Kolejny obszar pracy kancelarii to obsługa prawna zamówień publicznych, zarówno dla osoby zamawiającej, jak i dla wykonującej. Doradzamy także przy kwestiach związanych z partnerstwem biznesowym.

255
0
3
Usługi porządkowe Łódź

Usługi porządkowe Łódź

Łódzka firma Twierdza oferuje swoim Klientom profesjonalne usługi porządkowe. Zajmujemy się zarówno sprzątaniem pomieszczeń wewnętrznych jak i pielęgnacją zieleni. Obsługujemy biura, magazyny, domy jednorodzinne, hale produkcyjne, apartamenty oraz lokale użytkowe. Oferujemy między innymi czyszczenie powierzchni po remontach, mycie urządzeń komputerowych oraz sedesów i zlewozmywaków a także pranie wykładzin i wyrzucanie śmieci. Zlecenie wykonujemy zawsze w godzinach wyznaczonych przez naszego Klienta. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

47
1
4
Radca prawny Konin

Radca prawny Konin

Adwokat Wójcik jako radca prawny w Koninie świadczy w ramach działalności swojej kancelarii prawnej szeroko pojęte usługi dla klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców, w tym z zakresu bieżącej obsługi firm. Kancelaria Prawna Pankiewicz & Współpracownicy udziela porad z zakresu prawa pracy, gospodarczego, rodzinnego, spadkowego, czy też cywilnego.

343
0
5
Alimenty Bydgoszcz

Alimenty Bydgoszcz

Nasza kancelaria ma siedzibę w Bydgoszczy. Zajmujemy się m.in. sprawami o alimenty (zwiększenie lub obniżenie), rozwodami, separacjami, podziałem majątku czy ustalaniu kontaktów z dzieckiem. Co więcej, udzielamy pomocy również z prawa spadkowego (zarówno doradztwo jak i reprezentacja klienta) i przy znoszeniu współwłasności.

39
0
6
Rozwody Gdańsk

Rozwody Gdańsk

Adwokat Fafińska reprezentuje swoich klientów na różnorodnych rozprawach w sądzie, takich jak na przykład rozwody. Gdańsk to miasto, w którym pełni ona swoją praktykę zawodową, preferując różnorodne zagadnienia związane z prawem rodzinnym, a także cywilnym, karnym, czy gospodarczym oraz administracyjnym.

585
0
7
Windykacja długów

Windykacja długów

Nasza działalność opiera się na obowiązujących przepisach prawnych oraz wewnętrznym kodeksie etyki zawodowej. Dzięki temu nasi Klienci mają pewność, że zawierana umowa jest jasna i przejrzysta. Głównym celem DCC Finanse jest polubowna windykacja długów. Odbywa się ona poprzez negocjację. Naszym zadaniem jest doradztwo w tym zakresie oraz prowadzenie mediacji z osobą, od której chcemy uzyskać należności. Kiedy jednak nie dochodzi do rozwiązania sporu, zostaje rozpoczęta procedura sądowego rozstrzygnięcia sprawy. Więcej informacji znajdują się na stronie internetowej.

512
0
8
likwidacja pluskiew Warszawa

likwidacja pluskiew Warszawa

Nasza firma z Warszawy zajmuje się profesjonalnym i skutecznym usuwaniem plag różnych owadów. Przeprowadzona przez nas regularna dezynfekcja i likwidacja pluskiew, karaluchów czy prusaków, wsparta dbaniem o czystość w pomieszczeniu pozwala pozbyć się tych nieproszonych gości na dobre. Do dezynfekcji używamy wyłącznie środków, które są zabójcze dla owadów, ale bezpieczne dla ludzi.

277
0
9
Adwokaci Rybnik

Adwokaci Rybnik

W naszej ofercie odszukać można świadczenia takie jak usługi prawne czy porady gospodarcze. Nasi adwokaci z Rybnika dzięki licznym sprawom, którymi dane było im się zajmować, nabrali niezastąpionego doświadczenia. Bogata wiedza to kolejny z atutów, która sprawia, że warto skorzystać z usług naszych adwokatów z Rybnika. Zapraszamy!

475
0
10
Prawo karne Warszawa

Prawo karne Warszawa

W zakres usług świadczonych przez kancelarię prawną współprowadzoną przez Magdalenę Czernicką Baszuk oraz adwokat Radosława Baszuk wchodzi udzielanie porad prawnych, a także stała obsługa klientów indywidualnych oraz firm z dziedzin prawa takich jak: prawo karne, cywilne, gospodarcze, czy też ubezpieczeń społecznych.

153
1
11
Radca prawny

Radca prawny

Indywidualne podejście do każdego klienta, umiejętność interpretowania złożonych spraw, a także doświadczenie w kontaktach z urzędami - tym powinien cechować się każdy radca prawny. Gdańsk to siedziba Kancelaria radców prawnych - Semeniuk Sidorowicz Szczepaniak, która udziela pomocy zarówno klientom indywidualnym, jak i też biznesowym.

179
0
12
Zadośćuczynienie

Zadośćuczynienie

Po przebytym wypadku komunikacyjnym, niezgodnej z prawem utracie pracy, warto walczyć o odszkodowania. Sprawy o zadośćuczynienie prowadzi Kancelaria Prawnicza Pikuła. Świadczymy pomoc prawną, przygotowujemy pisma procesowe, jak również zastępujemy Klientów przed towarzystwami ubezpieczeniowymi i sądami.

129
0
13
Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria prawna Dorota Paczkowska to firma, która zadba o Twoje interesy przed sądem. Usługi tego dobrego adwokata obejmują licencje, sprawy umów handlowych, roszczeń o odszkodowania związane z błędami medycznymi oraz spory sądowe. Z powodu dostępności aż trzech prawników w kancelarii, lista specjalności jest jeszcze dłuższa. Zapraszamy wszystkie osoby z terenu Bydgoszczy. Nasze publikacje przybliżą Państwu naszą szeroką wiedzę.

426
0
14
Adwokat Gorlice

Adwokat Gorlice

Jeśli poszukujecie Państwo adwokata, który zdecyduje się Państwo reprezentować podczas postępowania sądowego, zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności grupy SBBS z Gorlic. Otóż, codziennie obracamy się w kręgach tematyki gospodarczej, pracy, egzekucyjnej, karnej i wielu innych, pokrewnych.

516
0
15
Utylizacja odpadów przemysłowych

Utylizacja odpadów przemysłowych

Oferta Ap-Logic obejmuje specjalne pojemniki, odbiór nieczystości, bezpieczny transport. Utylizacja odpadów przeprowadzana jest według bezpiecznej technologii, która pozwala na unieszkodliwienie odpadów poprzez fizyko - chemiczną przeróbkę w toku immobilizacji, stąd gwarancja, że wybranie tego rozwiązania uczyni nas eko-przyjaznymi.

482
1
16
Komornik Kostrzyn

Komornik Kostrzyn

Obszar działania komornika sądowego przy sądzie Rejonowym w Słubicach obejmuje tereny Kostrzyna i Słubic. Cezary Grzelewski wykonuje egzekucje świadczeń pieniężnych i niepieniężnych, w tym egzekucje z wynagrodzenia za pracę, z praw majątkowych, z ruchomości i nieruchomości, z rachunków bankowych, ze statków morskich i innych wierzytelności.

217
0
17
Wentylatory

Wentylatory

Trzeba montować wentylatory wszędzie gdzie jest to konieczne aby chronić zarówno zdrowie jak i życie obywateli. Sprzedaje je Klimawent - znany producent wentylatorów. Na zachodzie wentylatory przemysłowe przynoszą już bardzo dobre efekty ponieważ według badań, jakie przeprowadził producent wentylatorów, znacznie zmniejszyła się liczba osób chorych na płuca. Są to bardzo pozytywne dane pokazujące, że zawsze warto podejmować jakieś działania w celu ochrony pracowników.

144
1
18
panele podłogowe Poznań

panele podłogowe Poznań

Nasza bogata oferta przewiduje najwyższej jakości deski i panele podłogowe doskonale nadające się na tarasy. Wszelkiego rodzaju deski podłogowe oferujemy w najróżniejszych wymiarach. Dzięki naszym deskom podłogowym tarasy lśnią przez lata i zachwycają swym pięknem. Zapraszamy do naszego sklepu w Poznaniu.

85
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2018