Ocena strony 9

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Licytacje nieruchomości

Licytacje nieruchomości

Kancelaria komornika sądowego działającego przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim zajmuje się także przetargami. Licytacje nieruchomości odbywają się w ściśle określonych warunkach. Osoba, która do nich przystępuje, powinna złożyć rękojmię wynoszącą jedną dziesiątą sumy oszacowania. Można złożyć ją w gotówce w kancelarii.

341
0
2
pogrzeby Warszawa

pogrzeby Warszawa

Oczyścimy Twoje mieszkanie po zmarłym! Zajmujemy się profesjonalną dezynfekcją pomieszczeń po zwłokach. Oferujemy fachową obsługę oraz pracowników, którzy w każdej chwili doradzą. Doradzimy również, gdzie mogą Państwo zorganizować pogrzeby w Warszawie. Polecimy zaufany zakład, a nawet pomożemy z formalnościami.

22
0
3
Doradcy podatkowi

Doradcy podatkowi

Kancelaria Arendarski-Stejblis zatrudnia doradców podatkowych, którzy zajmują się obsługą prawną klientów biznesowych. Przedstawiają im rozwiązania najbardziej korzystne z punktu widzenia finansów przedsiębiorstwa. Biorą także udział w sprawach związanych z przejęciami, fuzjami i przekształceniami spółek.

254
0
4
Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

Sprawą, której towarzyszy duży ładunek emocjonalny z obu stron, z całą pewnością jest sprawa o rozwód. Kancelaria adwokacka Małgorzaty Tannenberg zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa rodzinnego, w trakcie których liczy się przede wszystkim skuteczność przedsądowych mediacji. Jest to dobry instrument to osiągnięcia satysfakcjonujących obie strony rezultatów.

140
0
5
Prawnik Łódź

Prawnik Łódź

Kancelaria adwokacka z Łodzi świadczy wsparcie zarówno, jeśli chodzi o klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Możliwe jest uzyskanie pomocy w sytuacjach związanych z przepisami kodeksu karnego i rodzinnego. Prawnik może świadczyć wsparcie także, jeśli chodzi o sytuacje związane z zakładaniem nowych spółek.

173
0
6
Usługi notarialne Kraków

Usługi notarialne Kraków

Zgodnie z polskimi przepisami prawa, aby załatwić szereg spraw urzędowych, konieczne jest posiadanie dokumentacji posiadającej specjalną sygnaturę. Uzyskać ją mogą Państwo podczas wizyty w Kancelarii Notarialnej Alicja Brandys. Świadczy ona usługi notarialne w Krakowie. Skorzystać z nich mogą zarówno klienci indywidualni, jak i też biznesowi. Mogą Państwo liczyć na pomoc w zakresie przygotowywania umów małżeńskich i przedmałżeńskich, załatwiania spraw spadkowych, czy też podczas dokonywania strategicznych zmian w spółce.

422
0
7
Tarcza antykryzysowa

Tarcza antykryzysowa

Kancelaria świadczy wsparcie, jeśli chodzi o przedstawianie informacji związanych z pandemią oraz z tym, w jaki sposób można uzyskać pomoc proponowaną przez rząd w ramach programu Tarcza Antykryzysowa. Możliwe jest np. uzyskanie dofinansowań, dotacji, czy bezzwrotnych pożyczek w ramach pomocy przedsiębiorcom.

244
0
8
unieważnienie ślubu kościelnego

unieważnienie ślubu kościelnego

Nasi adwokaci są renomowanymi pełnomocnikami z wieloletnim stażem, zatem jeśli zdecydują się Państwo powierzyć im swoją sprawę - zajmą się nią w sposób profesjonalny. Unieważnienie ślubu kościelnego jest sprawą delikatną i wymaga odpowiedniego podejścia. Oferujemy kompleksową obsługę - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

158
0
9
Pogotowie kanalizacyjne

Pogotowie kanalizacyjne

Zajmujemy się usuwaniem awarii oraz czyszczeniem separatorów. Należy robić to regularnie, żeby uniknąć zapchania separatorów tłuszczem oraz innymi substancjami. Prowadzone przez naszą wrocławską firmę pogotowie kanalizacyjne działa przez całą dobę. Posiadamy specjalne urządzenia, które umożliwiają skuteczną naprawę.

179
0
10
Windykacja należności Warszawa

Windykacja należności Warszawa

Zapożyczanie się w bankach ma swoje konsekwencje, kiedy dojdzie do zatrzymania płatności. Dlatego też do naszych zadań należy windykacja należności, którą prowadzimy w naszej kancelarii w Warszawie. Ponadto świadczymy pomoc z zakresu ochrony dłużników, jak i obroną podczas spraw karno-skarbowych i wykroczeniowych.

252
0
11
Skarga nadzwyczajna Bydgoszcz

Skarga nadzwyczajna Bydgoszcz

Siedziba biura znajduje się w Bydgoszczy, gdzie realizowana jest obsługa prawna firm, mediacje gospodarcze oraz sprawy dotyczące marketingu sieciowego. Może zostać również wniesiona skarga nadzwyczajna, aby kancelaria adwokacka mogła zaskarżyć prawomocne orzeczenia wcześniejszych sądów powszechnych czy wojskowych.

25
0
12
Prywatne przedszkole

Prywatne przedszkole

Pierwsza rozłąka dziecka z rodzicami często bywa trudna, dlatego warto wybrać miejsce, które skieruje uwagę malucha na inne aspekty niż tęsknota. Nasze mieszczące się w Warszawie prywatne przedszkole stawia nie tylko na bezpieczeństwo i życzliwą atmosferę, ale także na kompleksowy rozwój różnego typu umiejętności. Kładziemy bardzo duży nacisk na możliwości artystyczne, umożliwiając zapisanie dziecka na zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne i teatralne, ale znajdziecie tu także kursy sportowe i językowe.

340
0
13
Radca prawny Konin

Radca prawny Konin

Adwokat Wójcik jako radca prawny w Koninie świadczy w ramach działalności swojej kancelarii prawnej szeroko pojęte usługi dla klientów indywidualnych, a także przedsiębiorców, w tym z zakresu bieżącej obsługi firm. Kancelaria Prawna Pankiewicz & Współpracownicy udziela porad z zakresu prawa pracy, gospodarczego, rodzinnego, spadkowego, czy też cywilnego.

343
0
14
Rozwody Gdańsk

Rozwody Gdańsk

Adwokat Fafińska reprezentuje swoich klientów na różnorodnych rozprawach w sądzie, takich jak na przykład rozwody. Gdańsk to miasto, w którym pełni ona swoją praktykę zawodową, preferując różnorodne zagadnienia związane z prawem rodzinnym, a także cywilnym, karnym, czy gospodarczym oraz administracyjnym.

585
0
15
Adwokaci Rybnik

Adwokaci Rybnik

W naszej ofercie odszukać można świadczenia takie jak usługi prawne czy porady gospodarcze. Nasi adwokaci z Rybnika dzięki licznym sprawom, którymi dane było im się zajmować, nabrali niezastąpionego doświadczenia. Bogata wiedza to kolejny z atutów, która sprawia, że warto skorzystać z usług naszych adwokatów z Rybnika. Zapraszamy!

475
0
16
Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria prawna Dorota Paczkowska to firma, która zadba o Twoje interesy przed sądem. Usługi tego dobrego adwokata obejmują licencje, sprawy umów handlowych, roszczeń o odszkodowania związane z błędami medycznymi oraz spory sądowe. Z powodu dostępności aż trzech prawników w kancelarii, lista specjalności jest jeszcze dłuższa. Zapraszamy wszystkie osoby z terenu Bydgoszczy. Nasze publikacje przybliżą Państwu naszą szeroką wiedzę.

426
0
17
Adwokat Gorlice

Adwokat Gorlice

Jeśli poszukujecie Państwo adwokata, który zdecyduje się Państwo reprezentować podczas postępowania sądowego, zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności grupy SBBS z Gorlic. Otóż, codziennie obracamy się w kręgach tematyki gospodarczej, pracy, egzekucyjnej, karnej i wielu innych, pokrewnych.

516
0
18
Utylizacja odpadów przemysłowych

Utylizacja odpadów przemysłowych

Oferta Ap-Logic obejmuje specjalne pojemniki, odbiór nieczystości, bezpieczny transport. Utylizacja odpadów przeprowadzana jest według bezpiecznej technologii, która pozwala na unieszkodliwienie odpadów poprzez fizyko - chemiczną przeróbkę w toku immobilizacji, stąd gwarancja, że wybranie tego rozwiązania uczyni nas eko-przyjaznymi.

482
1
19
Komornik Kostrzyn

Komornik Kostrzyn

Obszar działania komornika sądowego przy sądzie Rejonowym w Słubicach obejmuje tereny Kostrzyna i Słubic. Cezary Grzelewski wykonuje egzekucje świadczeń pieniężnych i niepieniężnych, w tym egzekucje z wynagrodzenia za pracę, z praw majątkowych, z ruchomości i nieruchomości, z rachunków bankowych, ze statków morskich i innych wierzytelności.

217
0
20
Wentylatory

Wentylatory

Trzeba montować wentylatory wszędzie gdzie jest to konieczne aby chronić zarówno zdrowie jak i życie obywateli. Sprzedaje je Klimawent - znany producent wentylatorów. Na zachodzie wentylatory przemysłowe przynoszą już bardzo dobre efekty ponieważ według badań, jakie przeprowadził producent wentylatorów, znacznie zmniejszyła się liczba osób chorych na płuca. Są to bardzo pozytywne dane pokazujące, że zawsze warto podejmować jakieś działania w celu ochrony pracowników.

144
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2021