Ocena strony 9

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Tłumacza przysięgły języka angielskiego

Tłumacza przysięgły języka angielskiego

Potrzebujesz tłumacza przysięgłego języka angielskiego? Nasza firma to gwarancja precyzji i rzetelności w transporcie Twoich dokumentów. Dzięki naszemu doświadczeniu i staranności, możesz mieć pewność, że tłumaczenia zostaną wykonane zgodnie z najwyższymi standardami. Nasz tłumacz przysięgły języka angielskiego dokładnie przetłumaczy każdy tekst, zachowując oryginalne znaczenie i kontekst. Dbamy o poufność informacji oraz terminowość realizacji. Zaufaj profesjonalizmowi naszego zespołu i skorzystaj z usług tłumacza przysięgłego języka angielskiego już teraz, by mieć pewność, że Twoje dokumenty są w najlepszych rękach.

122
0
2
Adwokat prawo pracy Warszawa

Adwokat prawo pracy Warszawa

W kancelarii adwokackiej prowadzonej przez Elizę Kunę otrzymają Państwo pomoc na najwyższym poziomie. Jesteśmy profesjonalistami, którzy dla każdego klienta są w stanie odpowiednio przystosować ofertę. Jesteśmy pewni, że to właśnie dzięki nam możliwe będzie odpowiednie dopasowanie się do warunków stawianych przez prawo pracy oraz rozwiązanie wszelkich nieścisłości, sporów czy wątpliwości. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów czuł się tutaj swobodnie, a co najważniejsze bezpiecznie.

570
0
3
borski.com.pl

borski.com.pl

Zajmujemy się sporządzaniem dokumentów urzędowych. Oferujemy pomoc w zakresie sporządzania oświadczeń i aktów oraz protestów weksli, a także spisywania protokołów. Przechowujemy papiery wartościowe, pieniądze i dane, znajdujące się na nośniku informatycznym. Pełna lista wykonywanych przez nas czynności dostępna jest na naszej stronie internetowej.

523
0
4
Pozyskiwanie funduszy unijnych

Pozyskiwanie funduszy unijnych

Skorzystaj z wiedzy profesjonalistów! Nasz personel posiada doświadczenie oraz wiedzę, które sprawiają, że pozyskiwanie funduszy unijnych odznacza się wysoką skutecznością. Pomagamy naszym Klientom zdobyć środki unijne na określone cele, zbieżne z programami planowanymi, Piszemy projekty i wypełniamy wnioski - wspieramy na każdym etapie!

427
0
5
Sprawy rozwodowe

Sprawy rozwodowe

Niezwykle delikatną strefą działań adwokatów są sprawy rozwodowe. Z jednej strony muszą one opierać się na solidnych, niepodważalnych oraz natychmiastowych w skutkach krokach prawnych. Z drugiej - należy zachować pełną pamięć, iż dotyczą one regulacji i zmian związanych z życiem codziennym naszych Klientów. Wkraczając w sferę relacji rodzinnych nasza Kancelaria dba zarówno o udzielenie kompleksowej i wyczerpującej porady, właściwe przygotowanie dokumentacji (w tym pozwu lub odpowiedzi na niego), jak i reprezentowanie Klienta w trakcie rozprawy.

458
0
6
Odszkodowania Nowy Sącz

Odszkodowania Nowy Sącz

Czas, aby zawalczyć o należne odszkodowania! W Nowym Sączu znajduje się kancelaria prawna SBBS, która z pewnością pomoże Ci rozwiązać nawet najbardziej skomplikowaną sytuację. Jeżeli chcesz dowiedzieć się o tym, czym zajmujemy się na co dzień, po prostu skontaktuj się bezpośrednio z nami lub odwiedź naszą oficjalną witrynę internetową. Korzystamy z wielu, etycznych metod, które doprowadzają nas do celu. Wybierz właściwą drogę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z niej, choćby dziś.

583
0
7
Rozwody Kielce

Rozwody Kielce

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, ile czynników bierze udział w postępowaniu rozwodowym. Mnogość aspektów, które powinny być uwzględnione to również dokumentacyjny chaos. Dlatego warto skorzystać z pomocy adwokata z kancelarii w Kielcach. Obecność prawnika - zarówno w trakcie przygotowywania pozwu, jak i całego postępowania pozwoli uniknąć zaskoczenia, niewłaściwej argumentacji oraz niekorzystnego dla Państwa przebiegu sprawy. Dotyczy to zarówno przydzielenia opieki nad dzieckiem, jak i podziału majątku.

596
0
8
Prawnik Warszawa

Prawnik Warszawa

Jako prawnik zajmuje się prowadzeniem postępowań z zakresu administracji, spółek handlowych, sportu, czy też ochrony konkurencji. Reprezentuje swoich klientów przed organami sądów rejonowych, a także sądów najwyższych. Prowadzona przeze mnie kancelaria adwokacka znajduje się na ulicy Bema 87/27 w Warszawie.

239
0
9
Odszkodowania

Odszkodowania

Zajmuję się sprawami z zakresu kodeksu między innymi cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz karnego. Jako adwokat posiadam również uprawnienia do udzielania porad prawnych, przeprowadzania mediacji przedsądowych oraz udzielaniu wsparcia w postępowaniu administracyjnym i wykonawczym. Ponadto, w mojej kancelarii w Suwałkach sporządzam umowy, opinie i ugody oraz przygotowuję się do reprezentacji Klientów przed Sądami I i II instancji, w tym w sprawach, gdzie wymagane jest wznowienie postępowania.

582
0
10
Prawo skarbowe Toruń

Prawo skarbowe Toruń

Prawo skarbowe w Polsce rozciąga się na wiele dziedzin działalności gospodarczej. Niestety część przedsiębiorców nie ma tej świadomości, co może w konsekwencji skończyć się poważnymi karami finansowymi. Kancelaria adwokacka w Toruniu zajmuje się doradztwem w zakresie obciążeń fiskalnych dotyczących członków zarządów, leasingu, różnic kursowych, umorzeń długu, umów o świadczeniu usług oraz sprzedaży firmy. Ponadto wykonujemy również audyty oraz reprezentujemy klientów przed instytucjami państwowymi. Poznaj szczegóły na naszej stronie internetowej.

158
0
11
Licytacje nieruchomości

Licytacje nieruchomości

Kancelaria komornika sądowego działającego przy Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim zajmuje się także przetargami. Licytacje nieruchomości odbywają się w ściśle określonych warunkach. Osoba, która do nich przystępuje, powinna złożyć rękojmię wynoszącą jedną dziesiątą sumy oszacowania. Można złożyć ją w gotówce w kancelarii.

341
0
12
Prawo rodzinne

Prawo rodzinne

Sprawą, której towarzyszy duży ładunek emocjonalny z obu stron, z całą pewnością jest sprawa o rozwód. Kancelaria adwokacka Małgorzaty Tannenberg zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa rodzinnego, w trakcie których liczy się przede wszystkim skuteczność przedsądowych mediacji. Jest to dobry instrument to osiągnięcia satysfakcjonujących obie strony rezultatów.

140
0
13
Prawnik Łódź

Prawnik Łódź

Kancelaria adwokacka z Łodzi świadczy wsparcie zarówno, jeśli chodzi o klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Możliwe jest uzyskanie pomocy w sytuacjach związanych z przepisami kodeksu karnego i rodzinnego. Prawnik może świadczyć wsparcie także, jeśli chodzi o sytuacje związane z zakładaniem nowych spółek.

173
0
14
Usługi notarialne Kraków

Usługi notarialne Kraków

Zgodnie z polskimi przepisami prawa, aby załatwić szereg spraw urzędowych, konieczne jest posiadanie dokumentacji posiadającej specjalną sygnaturę. Uzyskać ją mogą Państwo podczas wizyty w Kancelarii Notarialnej Alicja Brandys. Świadczy ona usługi notarialne w Krakowie. Skorzystać z nich mogą zarówno klienci indywidualni, jak i też biznesowi. Mogą Państwo liczyć na pomoc w zakresie przygotowywania umów małżeńskich i przedmałżeńskich, załatwiania spraw spadkowych, czy też podczas dokonywania strategicznych zmian w spółce.

422
0
15
Tarcza antykryzysowa

Tarcza antykryzysowa

Kancelaria świadczy wsparcie, jeśli chodzi o przedstawianie informacji związanych z pandemią oraz z tym, w jaki sposób można uzyskać pomoc proponowaną przez rząd w ramach programu Tarcza Antykryzysowa. Możliwe jest np. uzyskanie dofinansowań, dotacji, czy bezzwrotnych pożyczek w ramach pomocy przedsiębiorcom.

244
0
16
Windykacja należności Warszawa

Windykacja należności Warszawa

Zapożyczanie się w bankach ma swoje konsekwencje, kiedy dojdzie do zatrzymania płatności. Dlatego też do naszych zadań należy windykacja należności, którą prowadzimy w naszej kancelarii w Warszawie. Ponadto świadczymy pomoc z zakresu ochrony dłużników, jak i obroną podczas spraw karno-skarbowych i wykroczeniowych.

252
0
17
Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria adwokacka Bydgoszcz

Kancelaria prawna Dorota Paczkowska to firma, która zadba o Twoje interesy przed sądem. Usługi tego dobrego adwokata obejmują licencje, sprawy umów handlowych, roszczeń o odszkodowania związane z błędami medycznymi oraz spory sądowe. Z powodu dostępności aż trzech prawników w kancelarii, lista specjalności jest jeszcze dłuższa. Zapraszamy wszystkie osoby z terenu Bydgoszczy. Nasze publikacje przybliżą Państwu naszą szeroką wiedzę.

426
0
18
Utylizacja odpadów przemysłowych

Utylizacja odpadów przemysłowych

Oferta Ap-Logic obejmuje specjalne pojemniki, odbiór nieczystości, bezpieczny transport. Utylizacja odpadów przeprowadzana jest według bezpiecznej technologii, która pozwala na unieszkodliwienie odpadów poprzez fizyko - chemiczną przeróbkę w toku immobilizacji, stąd gwarancja, że wybranie tego rozwiązania uczyni nas eko-przyjaznymi.

482
1
19
Komornik Kostrzyn

Komornik Kostrzyn

Obszar działania komornika sądowego przy sądzie Rejonowym w Słubicach obejmuje tereny Kostrzyna i Słubic. Cezary Grzelewski wykonuje egzekucje świadczeń pieniężnych i niepieniężnych, w tym egzekucje z wynagrodzenia za pracę, z praw majątkowych, z ruchomości i nieruchomości, z rachunków bankowych, ze statków morskich i innych wierzytelności.

217
0
20
Wentylatory

Wentylatory

Trzeba montować wentylatory wszędzie gdzie jest to konieczne aby chronić zarówno zdrowie jak i życie obywateli. Sprzedaje je Klimawent - znany producent wentylatorów. Na zachodzie wentylatory przemysłowe przynoszą już bardzo dobre efekty ponieważ według badań, jakie przeprowadził producent wentylatorów, znacznie zmniejszyła się liczba osób chorych na płuca. Są to bardzo pozytywne dane pokazujące, że zawsze warto podejmować jakieś działania w celu ochrony pracowników.

144
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2024