Ocena strony 7

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Fotograf ślubny Bydgoszcz

Fotograf ślubny Bydgoszcz

Zależy Wam na tym, aby nawet po upływie wielu lat móc cieszyć się najpiękniejszymi momentami w swoim życiu? Chcecie cieszyć się nie tylko możliwością powrotu do wydarzeń, ale także towarzyszących im emocji? Aneta Tworek to fotograf ślubny z Bydgoszczy, który z całą pewnością pomoże Wam zrealizować te założenia! Towarzyszymy Młodym Parom przez cały dzień - począwszy od przygotowań, przez błogosławieństwo i ceremonię w kościele, aż po fantastyczną zabawę weselną w gronie Waszych gości.

524
0
2
Film ślubny Wielkopolska

Film ślubny Wielkopolska

Każde szczęśliwe małżeństwo lubi wracać myślami do dnia zawarcia związku małżeńskiego. Profesjonalnie przygotowany film ślubny wywoła uśmiech na twarzach nawet wiele lat później. Nasz profesjonalny kamerzysta chętnie pomoże w udokumentowaniu tego pięknego dnia (od przygotowań do ostatnich chwil zabawy weselnej) klientom z Wielkopolski.

38
1
3
Fotograf w Łodzi

Fotograf w Łodzi

Zajmujemy się działalnością usługową, w ramach której uwieczniamy dla naszych Klientów najbardziej wyjątkowe chwile w ich życiu, tworząc dla nich najpiękniejszą pamiątkę. Fotograf Batosz Wojciechowski z Łodzi jest w stanie towarzyszyć Młodej Parze w trakcie całego dnia, w którym Zakochani połączą swoje drogi.

390
0
4
Fotoksiążka najtaniej

Fotoksiążka najtaniej

Jesteśmy firmą, która zajmuje się sprzedażą oryginalnych wydruków. Każda fotoksiążka, która jest w naszym asortymencie, to produkt wysoko jakościowy i praktyczny. Wybierz pasujące zdjęcia, dopasuj odpowiednią szatę graficzną i ciesz się wspaniałą fotoksiążką, która będzie czymś więcej niż tylko albumem ze zdjęciami. U nas najtaniej i najsolidniej!

142
2
5
Książki dla rodziców

Książki dla rodziców

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo interesujące propozycje idealne dla dorosłych czytelników. Oferujemy wartościowe poradniki i inspirujące książki dla rodziców. Nasze propozycje pomogą Państwu lepiej porozumieć się z Waszymi dziećmi. Ponadto wskażą rozwiązania wielu współczesnych problemów, z którymi borykają się pociechy w każdym wieku.

424
1
6
studio fotograficzne Katowice

studio fotograficzne Katowice

To, jak widzą nas inni jest szczególnie ważne dla osób wpływowych, które powinny wzbudzać autorytet. Z myślą o właścicielach mniejszych firm czy prezesach dużych spółek wykonuję profesjonalne sesje wizerunkowe. W tym celu, udostępniam moje studio fotograficzne lub spotykam się z Klientem, w wybranym przez niego miejscu.

464
0
7
Sklep internetowy z artykułami dla plastyków

Sklep internetowy z artykułami dla plastyków

Znudziły Ci się standardowe artykuły dla plastyków oferowane przez innych dystrybutorów? Zachęcamy zatem do ocenienia oferty zawierającej asortyment produktów takich jak: farby akwarelowe, pędzle, farby i markery do tkanin, pastele, podobrazia malarskie, media artystyczne a nawet specjalistyczne artykuły do rysunku. Ochoczo przekonujemy do wyczerpującego poznania naszej strony www i oferty na artykuły dla plastyków.

61
1
8
Wyposażenie warsztatów - Cartec

Wyposażenie warsztatów - Cartec

Jeśli interesuje Cię kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych, koniecznie musisz zapoznać się z ofertą przygotowaną przez firmę Cartec. To gwarancja najwyższej jakości oferowanego sprzętu! Nie czekaj i odwiedź stronę internetową podaną w linku. Dostępne zestawy urządzeń z pewnością spełnią Twoje wszelkie oczekiwania...

424
1
9
Spodenki odchudzające

Spodenki odchudzające

Lubisz sport i dbanie o figurę? Co powiesz na spodenki odchudzające, które wspomogą Twoje odchudzanie? Dzięki odpowiedniej strukturze materiału spodenki odchudzające zapewniają pełen komfort podczas uprawiania sportu, a jednocześnie masują ciało wspomagając w ten sposób odchudzanie. Postaw na zgrabne ciało i zadbaj o siebie.

176
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2018