Ocena strony 7

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Wyroby wiklinowe

Wyroby wiklinowe

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze sklepem internetowym, w którym przygotowaliśmy zróżnicowane wyroby wiklinowe. Obejmuje to między innymi piękne kosze i wianki. Oprócz tego oferujemy ozdoby z akrylu, dekoracje florystyczne, a także koronki, sznurki, pompony oraz wstążki. Ponadto warto sprawdzić nasze sztuczne kwiaty i owoce.

499
0
2
Księgarnia patriotyczna

Księgarnia patriotyczna

Głównym obszarem naszej działalności jest sprzedaż literatury prawicowej, dotykającej wielu obszarów życia Polaków, a także przedstawicieli innych nacji, będących zwolennikami konserwatywnej myśli politycznej. Księgarnia patriotyczna oferuje również pozycje dotyczące spraw gospodarczych, społecznych czy historycznych.

253
0
3
Wypożyczalnia sprzętu video Warszawa

Wypożyczalnia sprzętu video Warszawa

Skorzystajcie z naszej profesjonalnej wypożyczalni sprzętu video, gdzie znajdziecie nowoczesne, niezawodne kamery oraz aparaty cyfrowe. Przygotowane przez nas rozwiązania idealnie sprawdzają się do tworzenia spotów filmowych, jak i nagrań z uroczystości, eventów. Zapraszamy bezpośrednio do naszego studia w Warszawie.

457
0
4
Spacery 3D

Spacery 3D

Proponujemy ciekawe rozwiązanie, które uatrakcyjni prezentację każdej nieruchomości. Wirtualne spacery 3D sprawdzają się w przypadku inwestorów oraz właścicieli hoteli, siłowni, restauracji, salonów odnowy i wielu innych miejsc. Dzięki prezentowanej opcji możesz zapoznać się z wybranym wnętrzem bez wychodzenia z domu.

254
0
5
Fotograf ślubny Bydgoszcz

Fotograf ślubny Bydgoszcz

Zależy Wam na tym, aby nawet po upływie wielu lat móc cieszyć się najpiękniejszymi momentami w swoim życiu? Chcecie cieszyć się nie tylko możliwością powrotu do wydarzeń, ale także towarzyszących im emocji? Aneta Tworek to fotograf ślubny z Bydgoszczy, który z całą pewnością pomoże Wam zrealizować te założenia! Towarzyszymy Młodym Parom przez cały dzień - począwszy od przygotowań, przez błogosławieństwo i ceremonię w kościele, aż po fantastyczną zabawę weselną w gronie Waszych gości.

524
0
6
studio fotograficzne Katowice

studio fotograficzne Katowice

To, jak widzą nas inni jest szczególnie ważne dla osób wpływowych, które powinny wzbudzać autorytet. Z myślą o właścicielach mniejszych firm czy prezesach dużych spółek wykonuję profesjonalne sesje wizerunkowe. W tym celu, udostępniam moje studio fotograficzne lub spotykam się z Klientem, w wybranym przez niego miejscu.

464
0
7
Artykuły dla plastyków

Artykuły dla plastyków

Znudziły Ci się standardowe artykuły dla plastyków oferowane przez innych dystrybutorów? Zachęcamy zatem do ocenienia oferty zawierającej asortyment produktów takich jak: farby akwarelowe, pędzle, farby i markery do tkanin, pastele, podobrazia malarskie, media artystyczne a nawet specjalistyczne artykuły do rysunku. Ochoczo przekonujemy do wyczerpującego poznania naszej strony www i oferty na artykuły dla plastyków.

61
1
8
Wyposażenie warsztatów - Cartec

Wyposażenie warsztatów - Cartec

Jeśli interesuje Cię kompleksowe wyposażenie warsztatów samochodowych, koniecznie musisz zapoznać się z ofertą przygotowaną przez firmę Cartec. To gwarancja najwyższej jakości oferowanego sprzętu! Nie czekaj i odwiedź stronę internetową podaną w linku. Dostępne zestawy urządzeń z pewnością spełnią Twoje wszelkie oczekiwania...

424
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2019