Ocena strony 4

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
MoST

MoST

Nasza strzelnica MoST, zlokalizowana w Gdyni, to świetnie miejsce, aby zorganizować spotkanie integracyjne. Pod kontrolą doświadczonych instruktorów zespół pracowników może zyskać nowe doświadczenia i poznać się w nieformalnej sytuacji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Chętnie odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia.

411
0
2
Siłownia Kraków

Siłownia Kraków

Nasza siłownia w Krakowie to miejsce, w którym uprawianie sportu staje się prawdziwą przyjemnością. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, a nasi trenerzy są w stanie służyć fachową poradą. Wszystko to sprawia, że przychodzi do nas coraz więcej osób. Dołącz do grona zadowolonych klientów - wybierz najlepszą siłownię w Krakowie i zapewnij swojemu ciału siłę oraz wytrzymałość.

272
0
3
Płetwy do nurkowania

Płetwy do nurkowania

Jeśli uwielbiasz wodę i pływanie, to może czas spróbować zejść pod powierzchnię! Dostępne w naszej ofercie płetwy do nurkowania występują w dwóch wariantach. Model kaloszowy zakłada się na całą stopę i stosuje się go na basenie lub podczas freedivingu. Natomiast model paskowy zakłada się na specjalne buty.

53
0
4
producent odzieży sportowej

producent odzieży sportowej

Jako producent odzieży sportowej doskonale wiemy na jaki ogromny wysiłek narażony jest organizm podczas uprawiania sportów. Właśnie w sytuacjach wyczerpania następuje osłabienie organizmu. Może wówczas dojść do wychłodzenia lub przegrzania - w zależności od pory roku. Nasza bielizna termiczna powstała z myślą o bezpieczeństwie osób, które chcą zachować wysoką kondycję fizyczną przez cały roku i uprawiają różne sporty zimowe zarówno latem, jak i zimą. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą już dziś.

468
1
5
Otwarte strefy aktywności

Otwarte strefy aktywności

Prezentujemy rządowy program powstały przede wszystkim z myślą o mniejszych miejscowościach, w których brakuje jeszcze tzw. Otwartych Stref Aktywności, czyli miejsc, w których zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe mogłyby korzystać m.in. z siłowni zewnętrznych. Na naszej stronie znajdą Państwo przykładowe projekty, które mają szansę dostać dofinansowanie na realizację.

520
0
6
Taśmy do ćwiczeń

Taśmy do ćwiczeń

Jesteśmy miłośnikami sportu i zdrowego stylu życia. Z tego względu w ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy profesjonalne taśmy do ćwiczeń, które pozwolą wyrzeźbić idealną, smukłą sylwetkę. Ten niezbędny element obecny w każdej siłowni i klubie fitness dzięki nam może się znaleźć również w Twoim domu.

308
1
7
Siłownia na wolnym powietrzu

Siłownia na wolnym powietrzu

W przedsiębiorstwie Romex od lat zajmujemy się produkcją zewnętrznego sprzętu fitness. Nasze wyposażenie trafia do stref rekreacji w całej Polsce, jak również za granicą. Siłownie na powietrzu to doskonała alternatywa dla klubów fitness. Nie trzeba kupować karnetu, a można osiągnąć takie same rezultaty. Oferujemy solidne i wytrzymałe urządzenia do wyciskania, do ćwiczeń na ramiona, do wznosów nóg, rowerki, orbitreki, biegacze i wiele innych. Wykonujemy je ze stali malowanej proszkowo w celu zabezpieczenia przed korozją.

326
2
8
Bezpieczeństwo danych w systemach informatycznych

Bezpieczeństwo danych w systemach informatycznych

W dzisiejszych czasach prawdziwym skarbem i dobrem wielu przedsiębiorstw są zgromadzone przez nie bazy danych. Bezpieczeństwo danych w systemach informatycznych jest więc kluczowym aspektem tego, by dana firma mogła prosperować w komfortowych warunkach. W zakresie działalności Pentesters wykonamy dla Państwa zaawansowane i drobiazgowe testy penetracyjne Waszych baz i komputerów, a nasz audyt pozwoli wykryć wszelkie niechciane luki, które mogą się tam znajdować. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

536
0
9
Kompresor worthington

Kompresor worthington

Proponujemy Państwu sprawdzone i niezwykle funkcjonalne rozwiązania, które znajdują zastosowanie w wielu warsztatach przemysłowych. Specjalizujemy się w profesjonalnej technice sprężonego powietrza i posiadamy urządzenia nowe oraz używane, takie jak kompresory Worthington. Zostały one wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz solidnych podzespołów, co przekłada się na ich żywotność i bardzo dobre parametry techniczne. Zastosowane silniki są mocne i doskonale znoszą intensywną, codzienną eksploatację.

305
1
10
Czujniki temperatury

Czujniki temperatury

Czujniki temperatury są bardzo popularnymi elementami, które montuje się we wszystkich systemach dbających o temperaturę w pomieszczeniu oraz wielu maszynach. Telefon komórkowy jest przykładowym urządzeniem, które coraz częściej ma zamontowane czujniki temperatury i już dawno przestał służyć wyłącznie do prowadzenia rozmów, czy przesyłania krótkich treści tekstowych. Czujniki temperatury są tanimi częściami, które można zamontować niemal wszędzie.

105
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2019