Ocena strony 4

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Ołów wędkarski

Ołów wędkarski

W naszej ofercie dostępne są śruciny o różnych wymiarach i nacięciach. Proponowany ołów wędkarski jest zmiękczany chemicznie, dzięki czemu proces ścierania ograniczony jest do minimum. Ponadto elementy te bardzo łatwo przesuwają się po żyłce, co zapewnia dużą wygodę. Dodatkowo oferujemy także oliwki przelotowe, które w środku posiadają silikonową rurkę, również zapobiegającą przetarciom żyłki.

501
0
2
Sklep militarny

Sklep militarny

Jeśli jesteś miłośnikiem survivalu, to doskonale się składa. Nasz sklep militarny oferuje swoi, klientom szeroki wybór sprzętu, który przyda się podczas biwaku lub innej wyprawy z dala od cywilizacji. Oferujemy, między innymi materace, namioty, hamaki, saperki, a także pistolety hukowe i gazowe, które doskonale sprawdzą się jako forma samoobrony.

261
0
3
Medycyna sportowa Warszawa

Medycyna sportowa Warszawa

Przed uczestnictwem w naszym obozie, konieczne jest przeprowadzenie niezbędnych badań. Tylko medycyna sportowa jest w stanie sprawdzić, czy dziecko bezpiecznie może brać udział w wyjeździe, który oferuje nasza szkoła z Warszawy. Każda wizyta musi być uprzednio umówiona telefonicznie, a dziecko musi być na czczo.

478
0
4
MoST

MoST

Nasza strzelnica MoST, zlokalizowana w Gdyni, to świetnie miejsce, aby zorganizować spotkanie integracyjne. Pod kontrolą doświadczonych instruktorów zespół pracowników może zyskać nowe doświadczenia i poznać się w nieformalnej sytuacji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Chętnie odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia.

411
0
5
Siłownia Kraków

Siłownia Kraków

Nasza siłownia w Krakowie to miejsce, w którym uprawianie sportu staje się prawdziwą przyjemnością. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, a nasi trenerzy są w stanie służyć fachową poradą. Wszystko to sprawia, że przychodzi do nas coraz więcej osób. Dołącz do grona zadowolonych klientów - wybierz najlepszą siłownię w Krakowie i zapewnij swojemu ciału siłę oraz wytrzymałość.

272
0
6
Płetwy do nurkowania

Płetwy do nurkowania

Jeśli uwielbiasz wodę i pływanie, to może czas spróbować zejść pod powierzchnię! Dostępne w naszej ofercie płetwy do nurkowania występują w dwóch wariantach. Model kaloszowy zakłada się na całą stopę i stosuje się go na basenie lub podczas freedivingu. Natomiast model paskowy zakłada się na specjalne buty.

53
0
7
producent odzieży sportowej

producent odzieży sportowej

Jako producent odzieży sportowej doskonale wiemy na jaki ogromny wysiłek narażony jest organizm podczas uprawiania sportów. Właśnie w sytuacjach wyczerpania następuje osłabienie organizmu. Może wówczas dojść do wychłodzenia lub przegrzania - w zależności od pory roku. Nasza bielizna termiczna powstała z myślą o bezpieczeństwie osób, które chcą zachować wysoką kondycję fizyczną przez cały roku i uprawiają różne sporty zimowe zarówno latem, jak i zimą. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą już dziś.

468
1
8
Otwarte strefy aktywności

Otwarte strefy aktywności

Prezentujemy rządowy program powstały przede wszystkim z myślą o mniejszych miejscowościach, w których brakuje jeszcze tzw. Otwartych Stref Aktywności, czyli miejsc, w których zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe mogłyby korzystać m.in. z siłowni zewnętrznych. Na naszej stronie znajdą Państwo przykładowe projekty, które mają szansę dostać dofinansowanie na realizację.

520
0
9
Taśmy do ćwiczeń

Taśmy do ćwiczeń

Jesteśmy miłośnikami sportu i zdrowego stylu życia. Z tego względu w ofercie naszego sklepu internetowego prezentujemy profesjonalne taśmy do ćwiczeń, które pozwolą wyrzeźbić idealną, smukłą sylwetkę. Ten niezbędny element obecny w każdej siłowni i klubie fitness dzięki nam może się znaleźć również w Twoim domu.

308
1
10
Siłownia na wolnym powietrzu

Siłownia na wolnym powietrzu

W przedsiębiorstwie Romex od lat zajmujemy się produkcją zewnętrznego sprzętu fitness. Nasze wyposażenie trafia do stref rekreacji w całej Polsce, jak również za granicą. Siłownie na powietrzu to doskonała alternatywa dla klubów fitness. Nie trzeba kupować karnetu, a można osiągnąć takie same rezultaty. Oferujemy solidne i wytrzymałe urządzenia do wyciskania, do ćwiczeń na ramiona, do wznosów nóg, rowerki, orbitreki, biegacze i wiele innych. Wykonujemy je ze stali malowanej proszkowo w celu zabezpieczenia przed korozją.

326
2
11
Bezpieczeństwo danych w systemach informatycznych

Bezpieczeństwo danych w systemach informatycznych

W dzisiejszych czasach prawdziwym skarbem i dobrem wielu przedsiębiorstw są zgromadzone przez nie bazy danych. Bezpieczeństwo danych w systemach informatycznych jest więc kluczowym aspektem tego, by dana firma mogła prosperować w komfortowych warunkach. W zakresie działalności Pentesters wykonamy dla Państwa zaawansowane i drobiazgowe testy penetracyjne Waszych baz i komputerów, a nasz audyt pozwoli wykryć wszelkie niechciane luki, które mogą się tam znajdować. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

536
0
12
Czujniki temperatury

Czujniki temperatury

Czujniki temperatury są bardzo popularnymi elementami, które montuje się we wszystkich systemach dbających o temperaturę w pomieszczeniu oraz wielu maszynach. Telefon komórkowy jest przykładowym urządzeniem, które coraz częściej ma zamontowane czujniki temperatury i już dawno przestał służyć wyłącznie do prowadzenia rozmów, czy przesyłania krótkich treści tekstowych. Czujniki temperatury są tanimi częściami, które można zamontować niemal wszędzie.

105
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2019