Ocena strony 6

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Poradniki - książki

Poradniki - książki

Nasza oferta to wysyłkowa księgarnia internetowa. W naszych katalogach znajdą Państwo wszystkie najnowsze na rynku pozycje, a także książki kultowe, podręczniki szkolne, poradniki oraz audiobooki. Książki dostępne w ofercie naszej wysyłkowej księgarni internetowej dostarczamy szybko i niedrogo. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

347
0
2
Kursy Nowy Sącz

Kursy Nowy Sącz

Wiedza jest podstawą dla doświadczenia. Działania praktyczne zawsze poprzedzone muszą być merytorycznym przygotowaniem. Dlatego też nasza firma organizuje i przeprowadza kursy w Nowym Sączu na koparko-ładowarki, wózki widłowe oraz rozmaite maszyny ciężkie uczestniczące w pracach budowlanych. Szkolenia te pozwalają zdobyć nowe uprawnienia.

443
0
3
Sprzątanie biur Warszawa

Sprzątanie biur Warszawa

Jednym z zadań firmy SOS Dom jest sprzątanie biur. Warszawa - na terenie tego miasta prowadzimy naszą działalność. Wszelkie usługi wykonujemy w sposób profesjonalny. Wyróżniamy się niezwykłą efektywnością, szybkością pracy, a co najważniejsze jesteśmy w stu procentach skuteczni. Serdecznie zapraszamy.

20
0
4
terapeuta zajęciowy

terapeuta zajęciowy

Ukończyłeś szkołę średnią i posiadasz świadectwo maturalne? Postaw na rozwój oraz dąż do zrealizowania swoich marzeń. Zapraszamy do odwiedzenia szkoły policealnej Fama, w której będziesz mógł podjąć kształcenie na takich kierunkach, jak technik farmaceutyczny, masażysta, opiekun medyczny czy terapeuta zajęciowy.

426
0
5
Bezpłatne szkoły policealne

Bezpłatne szkoły policealne

Czy po szkole średniej koniecznie trzeba iść na studia? Można! Jednakże warto również zapoznać się z ofertą, jaką prezentuję bezpłatne szkoły policealne. Wśród oferowanych kierunków, możesz kształcić się na technika usług kosmetycznych lub higienistkę stomatologiczną. Z kolei mężczyźni z całą pewnością skorzystają z oferty technika bezpieczeństwa i higieny pracy.

522
0
6
Tłumaczenia dla firm

Tłumaczenia dla firm

Biuro tłumaczeń Lynx to miejsce, w którym pracują osoby doświadczone i obdarzone znajomością nawet specjalistycznego słownictwa. Dołożymy wszelkich starań, by korzystanie z naszych usług było dla Ciebie powodem do satysfakcji. Zapewniamy szybką i profesjonalną realizację każdego zlecenia. Wykonujemy tłumaczenia dla firm oraz dla osób indywidualnych.

474
0
7
Szkoła muzyczna Białystok

Szkoła muzyczna Białystok

Najlepsza prywatna szkoła muzyczna w Białymstoku zaprasza starszych i młodszych pasjonatów dźwięku. Talent to nie wszystko - aby osiągnąć sukces potrzebne jest odpowiednie szkolenie i przyswojenie wiedzy z zakresu wybranej tematyki. W naszej szkole muzycznej znajdziesz profesjonalną kadrę, która zabierze Cię do świata dźwięków i pozwoli na rozwijanie pasji z nimi związanych.

574
0
8
Agencja pracy Ukraina

Agencja pracy Ukraina

Szukasz osób, które dołączą do zespołu Twojej firmy? Nasza agencja pracy dysponuje obszerną bazą kandydatów z Ukrainy. Znajdują się wśród nich zarówno robotnicy fizyczni, jak i specjaliści z różnych dziedzin. Przeprowadzimy rekrutację wg Twoich wytycznych oraz zadbamy o dopełnienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem obcokrajowca.

169
0
9
Akademia bezpiecznej jazdy

Akademia bezpiecznej jazdy

Akademia bezpiecznej jazdy Carevent.pl zapewnia pomoc w nauce ostrożnej jazdy. Pomagamy wyćwiczyć nawyki, które maja na celu pomóc Wam w trudnych warunkach pogodowych czy sytuacjach zagrożenia na drodze. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami i skorzystania z naszej oferty.

422
0
10
Miskant olbrzymi sadzonki

Miskant olbrzymi sadzonki

Na stronach serwisu VitroGen prowadzimy sprzedaż ciągników rolniczych nowych i używanych. Nasza giełda internetowa to przejrzysty i komunikatywny panel ogłoszeniowy. Większość towarów ma dostępne zdjęcia. Zapraszamy do kontaktu ze sprzedającymi w celu uzyskania informacji. Polecamy również sadzonki i nasiona.

318
1
11
Formy do wtryskarek

Formy do wtryskarek

Profesjonalna obróbka skrawaniem, przetwórstwo tworzyw sztucznych, dobrze wyposażona narzędziownia w bogato wyposażony park maszynowy. Chcesz poznać szczegóły? Odwiedź stronę http://www.gamaplast.pl/ by zapoznać się z pełną ofertą marki Gamaplast. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami również przez stronę internetową www.

237
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2023