Ocena strony 6

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Microsoft azure

Microsoft azure

Firma ma w swojej ofercie różnego rodzaju kursy, w tym także szkolenie dla specjalistów danych z użyciem programów Microsoft Azure. Szkolenie on-line jest bezpłatne i trwa cztery tygodnie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak obsługiwać i zabezpieczać ciągle mnożące się dane, szczególnie jeśli chodzi o informacje firmowe.

384
0
2
terapeuta zajęciowy

terapeuta zajęciowy

Ukończyłeś szkołę średnią i posiadasz świadectwo maturalne? Postaw na rozwój oraz dąż do zrealizowania swoich marzeń. Zapraszamy do odwiedzenia szkoły policealnej Fama, w której będziesz mógł podjąć kształcenie na takich kierunkach, jak technik farmaceutyczny, masażysta, opiekun medyczny czy terapeuta zajęciowy.

426
0
3
Bezpłatne szkoły policealne

Bezpłatne szkoły policealne

Czy po szkole średniej koniecznie trzeba iść na studia? Można! Jednakże warto również zapoznać się z ofertą, jaką prezentuję bezpłatne szkoły policealne. Wśród oferowanych kierunków, możesz kształcić się na technika usług kosmetycznych lub higienistkę stomatologiczną. Z kolei mężczyźni z całą pewnością skorzystają z oferty technika bezpieczeństwa i higieny pracy.

522
0
4
szkoła języków obcych

szkoła języków obcych

Od kilkudziesięciu lat organizujemy zajęcia dla osób, które pragną zasmakować w kulturach innych krajów i poszerzyć swoje horyzonty, a także kursy językowe dla firm z Warszawy i okolic. Nasza szkoła języków obcych oferuje efektywne kursy angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i rosyjskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

578
0
5
Tłumaczenia dla firm

Tłumaczenia dla firm

Biuro tłumaczeń Lynx to miejsce, w którym pracują osoby doświadczone i obdarzone znajomością nawet specjalistycznego słownictwa. Dołożymy wszelkich starań, by korzystanie z naszych usług było dla Ciebie powodem do satysfakcji. Zapewniamy szybką i profesjonalną realizację każdego zlecenia. Wykonujemy tłumaczenia dla firm oraz dla osób indywidualnych.

474
0
6
Szkoła muzyczna Białystok

Szkoła muzyczna Białystok

Najlepsza prywatna szkoła muzyczna w Białymstoku zaprasza starszych i młodszych pasjonatów dźwięku. Talent to nie wszystko - aby osiągnąć sukces potrzebne jest odpowiednie szkolenie i przyswojenie wiedzy z zakresu wybranej tematyki. W naszej szkole muzycznej znajdziesz profesjonalną kadrę, która zabierze Cię do świata dźwięków i pozwoli na rozwijanie pasji z nimi związanych.

574
0
7
Biuro tłumaczeń język niemiecki

Biuro tłumaczeń język niemiecki

Biuro tłumaczeń Translatis oferuje tłumaczenia na niemiecki jak i z tego języka na polski. Nasza siedziba zlokalizowana jest w okolicach Rzeszowa, natomiast proponujemy współpracę kontrahentom z całego województwa. W zakres naszych tłumaczeń angielskich wchodzą zarówno ustne jak i pisemne tłumaczenia. Specjalizujemy się w wykonywaniu specjalistycznych, przysięgłych czy też technicznych tłumaczeń. Posiadamy także doświadczenie, niezbędną wiedzę i umiejętności pozwalającej nam na obsługę tego typu zleceń.

51
1
8
Agencja pracy Ukraina

Agencja pracy Ukraina

Szukasz osób, które dołączą do zespołu Twojej firmy? Nasza agencja pracy dysponuje obszerną bazą kandydatów z Ukrainy. Znajdują się wśród nich zarówno robotnicy fizyczni, jak i specjaliści z różnych dziedzin. Przeprowadzimy rekrutację wg Twoich wytycznych oraz zadbamy o dopełnienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem obcokrajowca.

169
0
9
Akademia bezpiecznej jazdy

Akademia bezpiecznej jazdy

Akademia bezpiecznej jazdy Carevent.pl zapewnia pomoc w nauce ostrożnej jazdy. Pomagamy wyćwiczyć nawyki, które maja na celu pomóc Wam w trudnych warunkach pogodowych czy sytuacjach zagrożenia na drodze. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami i skorzystania z naszej oferty.

422
0
10
Kursy językowe Łódź

Kursy językowe Łódź

Chcesz zapisać się na indywidualny kurs angielskiego - nasza szkoła językowa w Łodzi to miejsce, w którym czeka na Ciebie wyjątkowo atrakcyjna propozycja. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży - staramy się zrobić wszystko, aby nauka była nie tylko efektywna, ale także ciekawa i dostarczała wielu emocji oraz wrażeń. Zapraszamy serdecznie!

558
0
11
Miskant olbrzymi sadzonki

Miskant olbrzymi sadzonki

Na stronach serwisu VitroGen prowadzimy sprzedaż ciągników rolniczych nowych i używanych. Nasza giełda internetowa to przejrzysty i komunikatywny panel ogłoszeniowy. Większość towarów ma dostępne zdjęcia. Zapraszamy do kontaktu ze sprzedającymi w celu uzyskania informacji. Polecamy również sadzonki i nasiona.

318
1
12
Formy do wtryskarek

Formy do wtryskarek

Profesjonalna obróbka skrawaniem, przetwórstwo tworzyw sztucznych, dobrze wyposażona narzędziownia w bogato wyposażony park maszynowy. Chcesz poznać szczegóły? Odwiedź stronę http://www.gamaplast.pl/ by zapoznać się z pełną ofertą marki Gamaplast. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami również przez stronę internetową www.

237
1
13
Zamykanie worków

Zamykanie worków

Oczywiście zamykanie worków wiąże się ze znacznymi obciążeniami natury finansowej okazuje się jednak, że kolejne maszyny w znacznym stopniu poprawiają jakość oferowanych rozwiązań i przyczyniają się do tego, że stają się one wyjątkowo atrakcyjne, a co za tym idzie koszty, które poniesione zostały w początkowym okresie działalności firmy bardzo szybko zwracają się przekonując o opłacalności inwestycji.

500
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2020