Ocena strony 6

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
tablice kredowe

tablice kredowe

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą naklejek na ścianę dla dzieci, do sypialni, salonu i każdego innego pomieszczenia w Państwa domu. Posiadamy niezwykle bogaty asortyment ponad półtora tysiąca wzorów w jedenastu pięknych kolorach. Ponadto oferujemy szablony malarskie wykonane ze specjalnej folii i samoprzylepne tablice kredowe.

280
0
2
agencja pracy tymczasowej

agencja pracy tymczasowej

Jeżeli nie możesz znaleźć upragnione miejsca rozwoju zawodowego, to koniecznie skorzystaj z naszego wsparcia. Jesteśmy po to, aby młodzi ludzie mogli zdobyć doświadczenie i rozpocząć swoją karierę. Nasza agencja pracy tymczasowej to firma, która pozwoli Ci dotrzeć do najbardziej uznanych firm w twoim regionie, w portfelu usług także wynajem pracowników ze wschodu.

89
0
3
szkolenia dla pomocy społecznej

szkolenia dla pomocy społecznej

W dzisiejszych czasach istnieje wiele kursów przeznaczonych dla różnych grup zawodowych, które mają na celu rozwój i podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jednym z takich przykładów są szkolenia dla pomocy społecznej. Są one skierowane do osób pracujących na co dzień z klientami potrzebującymi wsparcia i pomocy społecznej. Takie kursy zawierają różnego rodzaju treści, takie jak techniki komunikacji, umiejętność rozwiązywania problemów, radzenie sobie ze stresem, jak również specjalistyczne zagadnienia związane z opieką i wsparciem społecznym.

506
0
4
Szkolenie SQL

Szkolenie SQL

Zapraszamy do udziału w kilku rodzajach szkoleń dotyczących tworzenia baz danych. Szczególnie polecamy szkolenie SQL online z certyfikatem, który uczy sprawnie posługiwać się językiem zapytań. Zdobędziesz umiejętności praktyczne i teoretyczne oraz będziesz się uczył w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach.

490
0
5
Poradniki - książki

Poradniki - książki

Nasza oferta to wysyłkowa księgarnia internetowa. W naszych katalogach znajdą Państwo wszystkie najnowsze na rynku pozycje, a także książki kultowe, podręczniki szkolne, poradniki oraz audiobooki. Książki dostępne w ofercie naszej wysyłkowej księgarni internetowej dostarczamy szybko i niedrogo. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

347
0
6
Tłumaczenia dla firm

Tłumaczenia dla firm

Biuro tłumaczeń Lynx to miejsce, w którym pracują osoby doświadczone i obdarzone znajomością nawet specjalistycznego słownictwa. Dołożymy wszelkich starań, by korzystanie z naszych usług było dla Ciebie powodem do satysfakcji. Zapewniamy szybką i profesjonalną realizację każdego zlecenia. Wykonujemy tłumaczenia dla firm oraz dla osób indywidualnych.

474
0
7
Szkoła muzyczna Białystok

Szkoła muzyczna Białystok

Najlepsza prywatna szkoła muzyczna w Białymstoku zaprasza starszych i młodszych pasjonatów dźwięku. Talent to nie wszystko - aby osiągnąć sukces potrzebne jest odpowiednie szkolenie i przyswojenie wiedzy z zakresu wybranej tematyki. W naszej szkole muzycznej znajdziesz profesjonalną kadrę, która zabierze Cię do świata dźwięków i pozwoli na rozwijanie pasji z nimi związanych.

574
0
8
Formy do wtryskarek

Formy do wtryskarek

Profesjonalna obróbka skrawaniem, przetwórstwo tworzyw sztucznych, dobrze wyposażona narzędziownia w bogato wyposażony park maszynowy. Chcesz poznać szczegóły? Odwiedź stronę http://www.gamaplast.pl/ by zapoznać się z pełną ofertą marki Gamaplast. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami również przez stronę internetową www.

237
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2024