Ocena strony 6

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Biuro tłumaczeń język niemiecki

Biuro tłumaczeń język niemiecki

Biuro tłumaczeń Translatis oferuje tłumaczenia na niemiecki jak i z tego języka na polski. Nasza siedziba zlokalizowana jest w okolicach Rzeszowa, natomiast proponujemy współpracę kontrahentom z całego województwa. W zakres naszych tłumaczeń angielskich wchodzą zarówno ustne jak i pisemne tłumaczenia. Specjalizujemy się w wykonywaniu specjalistycznych, przysięgłych czy też technicznych tłumaczeń. Posiadamy także doświadczenie, niezbędną wiedzę i umiejętności pozwalającej nam na obsługę tego typu zleceń.

51
1
2
Badanie wydajności hydrantów

Badanie wydajności hydrantów

Każde urządzenie powinno co jakiś czas sprawdzane pod względem jakości działania. Badanie wydajności hydrantów powinno być przeprowadzane co najmniej raz w roku. Obejmuje ono próbę ciśnieniową węży oraz sprawdzenie poprawności oznaczenia urządzeń. Testy powinny być przeprowadzane zgodnie z polską normą konserwacji.

100
1
3
Angielski dla firm

Angielski dla firm

Jeśli prowadzisz firmę światową, wiesz pewnie, że kontakt z Klientem czy partnerem biznesowym odbywa się w języku obcym. Dlatego przygotuj swoich pracowników i zdecyduj się na kursy prowadzone przez Advantage. Angielski dla firm prowadzony jest za pomocą kilku metod, które rozwijają różne umiejętności uczestnika. Sprawdź moduły szkoleniowe i zapisz się ze swoim zespołem.

466
1
4
Agencja pracy Ukraina

Agencja pracy Ukraina

Szukasz osób, które dołączą do zespołu Twojej firmy? Nasza agencja pracy dysponuje obszerną bazą kandydatów z Ukrainy. Znajdują się wśród nich zarówno robotnicy fizyczni, jak i specjaliści z różnych dziedzin. Przeprowadzimy rekrutację wg Twoich wytycznych oraz zadbamy o dopełnienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem obcokrajowca.

169
0
5
Akademia bezpiecznej jazdy

Akademia bezpiecznej jazdy

Akademia bezpiecznej jazdy Carevent.pl zapewnia pomoc w nauce ostrożnej jazdy. Pomagamy wyćwiczyć nawyki, które maja na celu pomóc Wam w trudnych warunkach pogodowych czy sytuacjach zagrożenia na drodze. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami i skorzystania z naszej oferty.

422
0
6
Kursy językowe Łódź

Kursy językowe Łódź

Chcesz zapisać się na indywidualny kurs angielskiego - nasza szkoła językowa w Łodzi to miejsce, w którym czeka na Ciebie wyjątkowo atrakcyjna propozycja. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży - staramy się zrobić wszystko, aby nauka była nie tylko efektywna, ale także ciekawa i dostarczała wielu emocji oraz wrażeń. Zapraszamy serdecznie!

558
0
7
Miskant olbrzymi sadzonki

Miskant olbrzymi sadzonki

Na stronach serwisu VitroGen prowadzimy sprzedaż ciągników rolniczych nowych i używanych. Nasza giełda internetowa to przejrzysty i komunikatywny panel ogłoszeniowy. Większość towarów ma dostępne zdjęcia. Zapraszamy do kontaktu ze sprzedającymi w celu uzyskania informacji. Polecamy również sadzonki i nasiona.

318
1
8
Taxi bagażowe

Taxi bagażowe

Mianowicie można powiedzieć, że tym razem Taxi bagażowe Warszawa stanęła na najwyższym poziomie. Każdy z pewnością w swoim życiu potrzebował w błyskawiczny sposób dojechać na drugi koniec miasta z większym bagażem. Transport jest dziedziną życia, która jest działalnością zarobkową i ludzie nie tyle chcą co po prostu muszą w niektórych sytuacjach pracować, ażeby siebie utrzymać. Taxi bagażowe Warszawa - zapraszamy!

367
1
9
Obróbka skrawaniem Gamaplast

Obróbka skrawaniem Gamaplast

Profesjonalna obróbka skrawaniem, przetwórstwo tworzyw sztucznych, dobrze wyposażona narzędziownia w bogato wyposażony park maszynowy. Chcesz poznać szczegóły? Odwiedź stronę http://www.gamaplast.pl/ by zapoznać się z pełną ofertą marki Gamaplast. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami również przez stronę internetową www.

237
1
10
Zamykanie worków

Zamykanie worków

Oczywiście zamykanie worków wiąże się ze znacznymi obciążeniami natury finansowej okazuje się jednak, że kolejne maszyny w znacznym stopniu poprawiają jakość oferowanych rozwiązań i przyczyniają się do tego, że stają się one wyjątkowo atrakcyjne, a co za tym idzie koszty, które poniesione zostały w początkowym okresie działalności firmy bardzo szybko zwracają się przekonując o opłacalności inwestycji.

500
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2018