Ocena strony 6

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Angielski dla firm

Angielski dla firm

Jeśli prowadzisz firmę światową, wiesz pewnie, że kontakt z Klientem czy partnerem biznesowym odbywa się w języku obcym. Dlatego przygotuj swoich pracowników i zdecyduj się na kursy prowadzone przez Advantage. Angielski dla firm prowadzony jest za pomocą kilku metod, które rozwijają różne umiejętności uczestnika. Sprawdź moduły szkoleniowe i zapisz się ze swoim zespołem.

466
0
2
Agencja pracy Ukraina

Agencja pracy Ukraina

Szukasz osób, które dołączą do zespołu Twojej firmy? Nasza agencja pracy dysponuje obszerną bazą kandydatów z Ukrainy. Znajdują się wśród nich zarówno robotnicy fizyczni, jak i specjaliści z różnych dziedzin. Przeprowadzimy rekrutację wg Twoich wytycznych oraz zadbamy o dopełnienie wszystkich formalności związanych z zatrudnieniem obcokrajowca.

169
0
3
Akademia bezpiecznej jazdy

Akademia bezpiecznej jazdy

Akademia bezpiecznej jazdy Carevent.pl zapewnia pomoc w nauce ostrożnej jazdy. Pomagamy wyćwiczyć nawyki, które maja na celu pomóc Wam w trudnych warunkach pogodowych czy sytuacjach zagrożenia na drodze. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami i skorzystania z naszej oferty.

422
0
4
Kursy językowe Łódź

Kursy językowe Łódź

Chcesz zapisać się na indywidualny kurs angielskiego - nasza szkoła językowa w Łodzi to miejsce, w którym czeka na Ciebie wyjątkowo atrakcyjna propozycja. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży - staramy się zrobić wszystko, aby nauka była nie tylko efektywna, ale także ciekawa i dostarczała wielu emocji oraz wrażeń. Zapraszamy serdecznie!

558
0
5
Miskant olbrzymi sadzonki

Miskant olbrzymi sadzonki

Na stronach serwisu VitroGen prowadzimy sprzedaż ciągników rolniczych nowych i używanych. Nasza giełda internetowa to przejrzysty i komunikatywny panel ogłoszeniowy. Większość towarów ma dostępne zdjęcia. Zapraszamy do kontaktu ze sprzedającymi w celu uzyskania informacji. Polecamy również sadzonki i nasiona.

318
0
6
http://www.achilles.gda.pl/ - Taxi bagażowe

http://www.achilles.gda.pl/ - Taxi bagażowe

Mianowicie można powiedzieć, że tym razem Taxi bagażowe Warszawa stanęła na najwyższym poziomie. Każdy z pewnością w swoim życiu potrzebował w błyskawiczny sposób dojechać na drugi koniec miasta z większym bagażem. Transport jest dziedziną życia, która jest działalnością zarobkową i ludzie nie tyle chcą co po prostu muszą w niektórych sytuacjach pracować, ażeby siebie utrzymać. Taxi bagażowe Warszawa - zapraszamy!

367
0
7
Obróbka skrawaniem Gamaplast

Obróbka skrawaniem Gamaplast

Profesjonalna obróbka skrawaniem, przetwórstwo tworzyw sztucznych, dobrze wyposażona narzędziownia w bogato wyposażony park maszynowy. Chcesz poznać szczegóły? Odwiedź stronę http://www.gamaplast.pl/ by zapoznać się z pełną ofertą marki Gamaplast. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami również przez stronę internetową www.

237
0
8
Zamykanie worków

Zamykanie worków

Oczywiście zamykanie worków wiąże się ze znacznymi obciążeniami natury finansowej okazuje się jednak, że kolejne maszyny w znacznym stopniu poprawiają jakość oferowanych rozwiązań i przyczyniają się do tego, że stają się one wyjątkowo atrakcyjne, a co za tym idzie koszty, które poniesione zostały w początkowym okresie działalności firmy bardzo szybko zwracają się przekonując o opłacalności inwestycji.

500
0
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2018