Ocena strony 6

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
szkolenia dla pomocy społecznej

szkolenia dla pomocy społecznej

W dzisiejszych czasach istnieje wiele kursów przeznaczonych dla różnych grup zawodowych, które mają na celu rozwój i podnoszenie kwalifikacji pracowników. Jednym z takich przykładów są szkolenia dla pomocy społecznej. Są one skierowane do osób pracujących na co dzień z klientami potrzebującymi wsparcia i pomocy społecznej. Takie kursy zawierają różnego rodzaju treści, takie jak techniki komunikacji, umiejętność rozwiązywania problemów, radzenie sobie ze stresem, jak również specjalistyczne zagadnienia związane z opieką i wsparciem społecznym.

506
0
2
Szkolenie SQL

Szkolenie SQL

Zapraszamy do udziału w kilku rodzajach szkoleń dotyczących tworzenia baz danych. Szczególnie polecamy szkolenie SQL online z certyfikatem, który uczy sprawnie posługiwać się językiem zapytań. Zdobędziesz umiejętności praktyczne i teoretyczne oraz będziesz się uczył w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach.

490
0
3
Szkolenia biznesowe

Szkolenia biznesowe

Zainwestowanie w szkolenia biznesowe z pewnością zaprocentuje w przyszłości przedsiębiorstwa. Pracownicy wysłani na warsztaty do IIST chętnie wykorzystują zdobyta wiedzą podczas codziennej pracy. Dzięki temu, możemy mieć pewność, że zyski firmy wzrosną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów.

479
0
4
Poradniki - książki

Poradniki - książki

Nasza oferta to wysyłkowa księgarnia internetowa. W naszych katalogach znajdą Państwo wszystkie najnowsze na rynku pozycje, a także książki kultowe, podręczniki szkolne, poradniki oraz audiobooki. Książki dostępne w ofercie naszej wysyłkowej księgarni internetowej dostarczamy szybko i niedrogo. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

347
0
5
Sprzątanie biur Warszawa

Sprzątanie biur Warszawa

Jednym z zadań firmy SOS Dom jest sprzątanie biur. Warszawa - na terenie tego miasta prowadzimy naszą działalność. Wszelkie usługi wykonujemy w sposób profesjonalny. Wyróżniamy się niezwykłą efektywnością, szybkością pracy, a co najważniejsze jesteśmy w stu procentach skuteczni. Serdecznie zapraszamy.

20
0
6
Bezpłatne szkoły policealne

Bezpłatne szkoły policealne

Czy po szkole średniej koniecznie trzeba iść na studia? Można! Jednakże warto również zapoznać się z ofertą, jaką prezentuję bezpłatne szkoły policealne. Wśród oferowanych kierunków, możesz kształcić się na technika usług kosmetycznych lub higienistkę stomatologiczną. Z kolei mężczyźni z całą pewnością skorzystają z oferty technika bezpieczeństwa i higieny pracy.

522
0
7
Tłumaczenia dla firm

Tłumaczenia dla firm

Biuro tłumaczeń Lynx to miejsce, w którym pracują osoby doświadczone i obdarzone znajomością nawet specjalistycznego słownictwa. Dołożymy wszelkich starań, by korzystanie z naszych usług było dla Ciebie powodem do satysfakcji. Zapewniamy szybką i profesjonalną realizację każdego zlecenia. Wykonujemy tłumaczenia dla firm oraz dla osób indywidualnych.

474
0
8
Szkoła muzyczna Białystok

Szkoła muzyczna Białystok

Najlepsza prywatna szkoła muzyczna w Białymstoku zaprasza starszych i młodszych pasjonatów dźwięku. Talent to nie wszystko - aby osiągnąć sukces potrzebne jest odpowiednie szkolenie i przyswojenie wiedzy z zakresu wybranej tematyki. W naszej szkole muzycznej znajdziesz profesjonalną kadrę, która zabierze Cię do świata dźwięków i pozwoli na rozwijanie pasji z nimi związanych.

574
0
9
Formy do wtryskarek

Formy do wtryskarek

Profesjonalna obróbka skrawaniem, przetwórstwo tworzyw sztucznych, dobrze wyposażona narzędziownia w bogato wyposażony park maszynowy. Chcesz poznać szczegóły? Odwiedź stronę http://www.gamaplast.pl/ by zapoznać się z pełną ofertą marki Gamaplast. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami również przez stronę internetową www.

237
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2023