Ocena strony 1

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Ulotki Warszawa

Ulotki Warszawa

Dlatego, jeżeli chcemy mieć dobrze wykonane ulotki, Warszawa zapewne stoi przed nami otworem. Częstym błędem firm jest zgłaszanie się do specjalistów tylko tych, którzy są na wyciągnięcie ręki. Mieszkamy w stolicy i zapominamy o tym, że jest dobra internetu, więc niekoniecznie musimy komuś od nas zlecać wykonanie ładnej wizytówki.

527
0
2
Kursy rozwoju osobistego

Kursy rozwoju osobistego

Otwórz drzwi do nowych możliwości i osiągnij swój maksymalny potencjał z naszą ofertą na kursy rozwoju osobistego! Wierzymy, że każdy z nas posiada w sobie nieskończony zasób talentów, które tylko czekają na odkrycie. Nasze szkolenia są stworzone przez doświadczonych trenerów, którzy pomogą Ci rozwijać umiejętności przydatne zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Z naszą pomocą podniesiesz pewność siebie, poczujesz spełnienie i zyskasz nowe perspektywy.

545
0
3
Koperty bezpieczne

Koperty bezpieczne

Ważne, aby w każdym biurze panował ład i porządek. Z tego względu proponujemy państwu całą gamę najróżniejszego sprzętu biurowego, artykułów papierniczych, specjalistycznych, bezpiecznych kopert, galanterii biurowej oraz artykułów do pisania i korygowania. Niech każdy klient wchodzący do twojego biura od razu poczuje, że zaoferujesz mu profesjonalną obsługę. Wbrew popularnemu przysłowiu, wygląd ma duże znaczenie. Zapoznaj się z naszą ofertą i już teraz zakup profesjonalny sprzęt po znacznie obniżonych cenach.

149
0
4
Usługi doradcze dla firm

Usługi doradcze dla firm

Zbierz swoje siły, odłóż na bok niepewności i pozwól nam, specjalistom od usług doradczych dla firm, wprowadzić Twój biznes na nowy poziom! Dzięki nam, drzwi do sukcesu stoją przed Tobą uchylone. Nasza zgrana i doświadczona ekipa pomoże Ci skutecznie zmierzyć się z wszelkimi wyzwaniami biznesowymi, jakie stoją na drodze do Twojego celu. Wykorzystaj naszą bogatą wiedzę i innowacyjne rozwiązania w oparciu o najnowsze trendy rynkowe. Już dziś zdecyduj o przyszłości swojej firmy - wybierz nasze usługi doradcze dla firm i przekonaj się, jak wiele możemy razem osiągnąć!

461
0
5
Szkolenia okresowe bhp Warszawa

Szkolenia okresowe bhp Warszawa

Zbliża się okres obowiązkowych szkoleń BHP, a Ty wciąż nie masz upatrzonego sprawdzonego organizatora? Szkolenia okresowe BHP w Warszawie to rozwiązanie idealne dla Ciebie i Twojej firmy! Profesjonalizm, doświadczona kadra i praktyczne podejście do tematu - to cechy, które nas wyróżniają. Gwarantujemy najwyższą jakość nauki, abyś mógł w pełni zrozumieć i przestrzegać przepisów BHP, niezależnie od branży i wykonywanego zawodu. Dbamy o to, aby nasze szkolenia były ciekawymi i angażującymi spotkaniami, nie tylko monotonnym przekazywaniem wiedzy. Nie czekaj, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników już teraz!

68
0
6
Szkolenia integracyjne

Szkolenia integracyjne

Wśród naszych projektów znalazły się szkolenia integracyjne dla pracowników. Zawsze staramy się, by uczestnicy wydarzenia wynieśli z niego jak najwięcej wiedzy i informacji, które będą mogli także zastosować w swojej codziennej pracy. Dbamy także, by przez cały czas jego trwania wszyscy czuli się komfortowo.

129
0
7
opakowania kartonowe producent

opakowania kartonowe producent

W niewyczerpalnej oraz tworzonej z myślą o docelowym użytkowniku palecie produktów zaproponowanej przez nas znajdą Państwo najwyższej jakości artykuły takie jak opakowania kartonowe, których jesteśmy producentem, oferujemy wypełniacze i dodatki do pudełek, pudełka kartonowe, a także pudełka na USB, które bez wątpienia spełnią Państwa rozmaite potrzeby.

238
0
8
Biuro rachunkowe

Biuro rachunkowe

Zastanawiasz się, które biuro rachunkowe jest najlepsze w Skarżysku-Kamiennej? Nie musisz daleko szukać, ponieważ właśnie znalazłeś najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie. Proponujemy indywidualne podejście do każdego klienta, atrakcyjne warunki współpracy oraz profesjonalizm w każdym calu. Przekonaj się sam już dziś.

542
0
9
Rozliczanie PIT w Poznaniu

Rozliczanie PIT w Poznaniu

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej, za pomocą której mogą Państwo wypełnić coroczną deklaracją podatkową online, bądź także za pomocą darmowego i niezawodnego programu. Zapewniamy proste i intuicyjne rozliczanie PIT, dzięki współpracy z fachowcami od księgowości w Poznaniu oraz doświadczonymi informatykami. To doskonała możliwość na wypełnienie odpowiedniego dokumentu nawet w 5 minut - nasze oprogramowanie wyjaśni krok po kroku sposób prawidłowego umieszczania danych o zarobkach z poszczególnych rubryk.

96
0
10
Tusze HP

Tusze HP

W naszej atrakcyjnej propozycji znalazły się wysoko jakościowe Tusze HP oraz do urządzeń innych marek. Starając się odpowiedzieć na potrzeby wszystkich klientów przygotowaliśmy dla nich wyjątkową ofertę w zakresie oryginalnych produktów oraz ich zamienników. Niezależnie od tego, co wybierzesz, możesz liczyć na to, że otrzymasz produkty najlepsze w swoim rodzaju. Jesteśmy pewni, że dzięki naszym kartridżom będziesz zadowolony z funkcjonowania swojego biura. Zapraszamy na stronę internetową, gdzie znajduje się szczegółowa oferta naszej firmy.

321
0
11
Home assistance

Home assistance

Chcesz ubezpieczyć swój dom na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń? W takim razie polecamy Home Assistance, który chroni Cię m.in. w przypadku pożaru, usterek czy awarii sprzętu. W ramach takiego pakietu oferujemy także pomoc konkretnych specjalistów, którzy mogą przyjechać do Ciebie i zlikwidować ewentualne usterki.

237
0
12
Usługi outsourcingowe

Usługi outsourcingowe

Oferujemy Twojej firmie usługi outsourcingowe, a także pełne wsparcie doradcze. Uzyskasz u nas audyt procesów biznesowych, pomoc przy przebudowie struktur organizacyjnych, a także sugestie odnośnie optymalizacji i efektywnego planowania. Skorzystaj z pomocy ekspertów i wznieś swoje przedsiębiorstwo na wyższy poziom!

376
0
13
Ubezpieczenie kosztów naprawy samochodu

Ubezpieczenie kosztów naprawy samochodu

Twoje auto jest używane? Boisz się, jaki rachunek wystawi ci mechanik w przypadku usterki? Spokojnie! Ubezpieczenie kosztów naprawy samochodu pokryje kwoty wynikające z usunięcia awarii zespołów i elementów pojazdu objętych umową. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły i listę firm, z którymi współpracujemy.

140
0
14
Porady prawne dla firm

Porady prawne dla firm

Kancelaria zajmuje się obsługą postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Świadczy porady prawne dla firm, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej. Z usług prawnika mogą skorzystać także osoby fizyczne, które chcą ogłosić upadłość konsumencką w związku z niekorzystną sytuacją materialną.

222
0
15
Tłumaczenie tekstów

Tłumaczenie tekstów

Powierzając tłumaczenie tekstów czy też dokumentów specjalistycznych firmie zewnętrznej, warto skorzystać z usług partnera profesjonalnego, którego zespół składa się z osób o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Tłumaczenia specjalistyczne powinny być nieustannie nadzorowane przez ekspertów z danej branży co pozwala wyeliminować wszelkie nieścisłości odnoszące się między innymi do używanej terminologii oraz strony merytorycznej przekładu. Biuro tłumaczeń Bireta zachęca do nawiązania współpracy w ramach tłumaczeń specjalistycznych.

372
0
16
Pełna księgowość Warszawa

Pełna księgowość Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie realizowaną przez nas pełną księgowość dla firm. Oferowane rozwiązania pozwalają na łatwe i sprawne prowadzenie dla wybranych dokumentów, takich jak księgi handlowe, przychodów i rozchodów. Znajdziecie naszą siedzibę na terenie Warszawy.

153
0
17
Ubezpieczenia online

Ubezpieczenia online

Nasza oferta z pewnością zainteresuje klientów chcących zadbać o przyszłość i ochronić swoje mienie przed przykrymi konsekwencjami losowych zdarzeń. Ubezpieczenia online w naszej agencji to doskonała opcja, a skorzystanie z niej nie wymaga wychodzenia z domu. Zadbaj już dziś o samochód, dom, a także o ochronę podczas wyjazdów wakacyjnych.

295
0
18
Podatki Wrocław

Podatki Wrocław

Czy wiesz jak powinny wyglądać merytoryczne usługi doradcy podatkowego z Wrocławia? Jeżeli pragniesz osiągnąć sukces i cieszyć się wspaniałymi rozwiązaniami, to koniecznie skorzystaj z pomocy biura A.F.O. Oprócz standardowej pomocy nie boimy się również kreatywności. To ona pozwala nam wspierać rozwój i codzienne działanie licznych przedsiębiorstw. Dlatego też nasze rozwiązania różnią się od schematycznych pomysłów innych pracowników. Zaufaj naszej pomysłowości oraz kwalifikacjom. Pomożemy ci sięgnąć po sukces.

75
0
19
Tabliczka z grawerem

Tabliczka z grawerem

Co powiecie na tabliczki grawerowane? Wygraweruj swoje nazwisko na tabliczce i umieść ją na drzwiach swojego mieszkania. Zadbaj o oryginalny dodatek do swoich pomieszczeń dzięki tabliczką z grawerem. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się szczegółowo z pełną ofertą naszej firmy. Tabliczka z grawerem to tylko część bogatej oferty. Zapraszamy!

525
0
20
Biuro rachunkowe Fractum

Biuro rachunkowe Fractum

Wyobraź sobie, że dzięki wsparciu warszawskiego zespołu Twoja firma cieszy się korzystnymi optymalizacjami, sprawniejszą organizacją oraz mniejszymi kosztami utrzymania. Czy to możliwe? Tak! Przekonują o tym zadowoleni ze współpracy Klienci biura rachunkowego Fractum z Warszawy. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia.

409
0
21
Polski ład - zmiany w podatkach

Polski ład - zmiany w podatkach

Głównym założeniem, wprowadzonych na początku roku, przepisów było wsparcie dla obywateli oraz firm w celu odbudowy gospodarki po pandemii. Polski ład wdrożył zmiany w podatkach - zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Oferujemy doradztwo, na stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje.

66
0
22
prawnik dla cudzoziemców

prawnik dla cudzoziemców

Kancelaria udziela pomocy obcokrajowcom, którzy chcą zalegalizować swój pobyt w Polsce. Prawnik dla cudzoziemców pomaga skompletować potrzebne dokumenty, załatwić sprawę w urzędzie, uzyskać zezwolenie na pobyt, pracę i zakup nieruchomości. Adwokat wspiera również w dążeniach do zdobycia obywatelstwa.

294
0
23
usługi księgowe

usługi księgowe

Dla właścicieli firm bądź spółek przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą takie usługi księgowe, jak prowadzenie księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji VAT, obsługę kadrowo-płacową, a także rozliczanie przedsiębiorstwa oraz zatrudnionych w nim pracowników z Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Usług Społecznych. Naszym Klientom zapewniamy obsługę finansów ich firmy na najwyższym poziomie. Gwarantujemy zarówno rzetelność, jak i terminowość. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wszystkie firmy z Krakowa i okolic.

590
0
24
Sieć franczyzowa

Sieć franczyzowa

Coraz bardziej popularną formą zarobkową jest zakładanie własnej działalności na zasadzie partnerstwa biznesowego z działającą na rynku firmą. Sieć franczyzowa stawia na prężny rozwój swoich punktów handlowych i szuka kolejnych potencjalnych osób do współpracy. Sklepy pod charakterystycznym szyldem znajdują się wtedy na terenie całego naszego kraju, co wpływa znacznie na dochody i rozpoznawalność marki.

246
0
25
Pracownia Finansowa - inwestycje alternatywne

Pracownia Finansowa - inwestycje alternatywne

W czasach pandemii COVID-19 rośnie zainteresowanie udziałem w takich projektach jak inwestycje alternatywne. Pracownia Finansowa już od wielu lat prowadzi takie projekty na polskim rynku OZE i - jak podaje w wywiadzie dla Pulsu Biznesu - w ostatnim czasie cieszą się one rekordowym zainteresowaniem. Mowa w szczególności o budowie elektrowni wiatrowych.

173
0
26
Spis wierzytelności

Spis wierzytelności

Na stronie internetowej szczegółowo opisaliśmy etapy procesu, jakim jest spis wierzytelności. Dokładnie podajemy też, jaka jest w tym rola syndyka i sędziego-komisarza, a nadto podajemy jej treść (co powinno się w niej zawierać), jak i precyzyjnie określamy jej funkcję - zajrzyj i dowiedz się więcej.

294
0
27
Międzynarodowy przegląd VAT

Międzynarodowy przegląd VAT

Nasza firma specjalizuje się w doradztwie podatkowym dla przedsiębiorstw działających na rynkach europejskich. Dla naszych klientów sporządzamy regularnie międzynarodowy przegląd VAT zawierający kompleksowe i obowiązujące informacje na temat podatków pośrednich od towarów i usług we wszystkich krajach wspólnoty.

405
0
28
Robotyzacja procesów biznesowych

Robotyzacja procesów biznesowych

Automatyzacja pewnych dziedzin życia wiąże się ze zmianami na rynku pracy. Robotyzacja procesów biznesowych wyklucza czynnik ludzki z wykonywania czynności mechanicznych, a co za tym idzie minimalizuje liczbę błędów. Dla przedsiębiorców oznacza to inwestycję kapitału w oprogramowania, co z czasem zaowocuje zwrotem lub stałym zmniejszeniem kosztów.

556
0
29
Rachunek dla firm

Rachunek dla firm

Bezpłatne otwarcie i prowadzenie konta, a także wypłaty z bankomatów - oferowany rachunek dla firm to same korzyści! Wystarczą 4 płatności miesięcznie na dowolną kwotę, a wydanie i użytkowanie karty również nie będzie wiązało się z dodatkowymi kosztami. Naszym klientom zapewniamy ponadto darmowe przelewy krajowe (Elixir) oraz do ZUS i US.

185
0
30
Outsouring HR

Outsouring HR

Dysponujemy bazą cennych kandydatów poszukujących określonych stanowisk pracy. Wybierając nasze usługi Outsourcing HR możesz mieć pewność, że pomożemy Ci znaleźć odpowiednich dla Twojej firmy kandydatów. Przeprowadzamy z nimi szczegółowe rozmowy i dopasowujemy pod konkretne wymagania klientów tak, aby wybrany pracownik idealnie do nich pasował.

365
0
31
sprzedaż gotowych spółek

sprzedaż gotowych spółek

Już niedługo będziesz mógł ruszyć z własną działalnością gospodarczą. Wystarczy, że skorzystasz z oferty naszej firmy, która proponuje także sprzedaż gotowych spółek z o.o. Cała procedura zakupu może potrwać nawet tylko jeden dzień, a wszystko zostanie załatwione w sposób prosty i łatwy. Wystarczy, że na stronie internetowej wybierzesz jedną z dostępnych firm.

300
0
32
Wolumen forex

Wolumen forex

Jeżeli zależy Ci na skutecznych narzędziach, nasza firma przygotuje dla Ciebie specjalne oprogramowanie,które wykorzystuje Wolumen FOREX. To na nim opieramy naszą analizę techniczną śledząc ilość zmian cen w określonym czasie. Dzięki programowaniu strategii dla Metatrader możemy wprowadzić praktycznie każde działanie na rynek giełdowy.

301
1
33
Długopisy Parker

Długopisy Parker

Nasze artykuły piśmiennicze od wielu lat kojarzone są z klasyką i luksusem na najwyższym poziomie, a ich wykorzystywanie sprawia, że każdy Właściciel prezentuje się w najwyższym stopniu elegancko. Oferowane przez nasza firmę pióra i długopisy Parker pochodzą od renomowanej marki, która kojarzone jest z najwyższą precyzją. Każdy z produktów znajdujących się w naszym asortymencie wykazuje się świetnymi parametrami, takimi jak estetyczny wygląd, pełna funkcjonalność, wytrzymałość oraz trwałość. Już dziś zaopatrz się w ten kunsztowny element.

204
0
34
sprawozdania podatkowe Kraków

sprawozdania podatkowe Kraków

Nasza oferta skierowana do założycieli małych, średnich i dużych spółek i przedsiębiorstw z Krakowa, obejmuje między innymi profesjonalne usługi audytorskie: badanie jednostkowych sprawozdań podatkowych według różnych wskaźników, ich przeglądem oraz przeglądem skonsolidowanych sprawozdań, badaniem historycznym informacji finansowych. Nowych klientów zachęcamy do wypełnienia formularza online i wysłanie go pod adres mailowy kancelarii. Zapewniamy rzetelne wykonywanie prac w oparciu o przepisy prawa.

503
0
35
Tłumacz przysięgły niemiecki Wrocław

Tłumacz przysięgły niemiecki Wrocław

Oferujemy usługi tłumacza przysięgłe ( język niemiecki i nie tylko). Zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców, którzy doskonale dają sobie radę z tekstami o tematyce ogólnej i specjalistycznej, przepełnionej słownictwem technicznym. Nasze na translacje w języku naszego zachodniego sąsiada i pozostałych języki w naszej firmie to gwarancja terminowej i profesjonalnie wykonanej pracy.

166
0
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2024