Ocena strony 3

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
zabawki ogrodowe

zabawki ogrodowe

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju zabawki ogrodowe dla dzieci. Do takich produktów należą ślizgawki domowe, które można stosować w dowolnym miejscu. Konstrukcja wykonana jest z solidnych i atestowanych tworzyw. W naszej ofercie dostępne są także domki ogrodowe ze stolikiem, a także płotkiem. Dysponujemy różnymi kolorami naszych produktów.

420
1
2
Angielski z dojazdem Warszawa

Angielski z dojazdem Warszawa

Angielski z dojazdem? Warszawa jest prężnie rozwijającą się metropolią i doskonale zdajemy sobie sprawę, że dotarcie do naszego ośrodka dla wielu może stanowić problem. Z myślą o tych wszystkich, którzy chcieliby, ale nie mogą dotrzeć do nas, stworzyliśmy ofertę, która pozwala nam dotrzeć do Państwa. Prowadzimy kursy języka angielskiego z dojazdem, które zapewniają Wam komfortowe warunki nauki w domu lub miejscu pracy. Zachęcamy Państwa już teraz do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami.

518
0
3
Przygotowanie do matury z matematyki

Przygotowanie do matury z matematyki

Nie musisz już bać się matury z matematyki. Niezależnie od tego, czy będziesz zdawać przedmiot na poziomie podstawowym czy też rozszerzonym, możesz skorzystać z oferty przygotowania przez firmę Sowa. Dzięki kursowi osiągniesz wysoki wynik i dostaniesz się na wymarzone studia. W cenie kursu są podręczniki i konsultacje z nauczycielami.

529
0
4
łóżka dla chłopców

łóżka dla chłopców

Projektujemy meble dla dzieci, które spełniają oczekiwania rodziców i wywołują uśmiech na twarzy dzieci. W myśl tej zasady stworzyliśmy linię, w której domki posłużyły nam za inspirację wyjątkowego łóżka dla chłopców. Decydując się na taki model opiekunowie ucieszą każdego chłopaka. Produkty, które oferujemy naszym klientom nawiązują do domków.

70
0
5
lampka nocna dla dzieci

lampka nocna dla dzieci

Nie od dziś wiadomo, że maluszki boją się ciemności. Idealnym rozwiązaniem będzie lampka nocna dla dzieci. Jest to najlepszy sposób, by zadbać o komfort i lepszy sen pociechy. W naszej ofercie znajdują się sprzęty oświetleniowe w wielu kształtach. Ponadto urządzenie wyposażone jest w regulator. Umożliwiamy personalizację i wybór koloru chmurki.

140
0
6
Żłobek Praga Południe

Żłobek Praga Południe

Miejscem, gdzie bez obaw można zostawić dziecko pod profesjonalną opieką jest nasz żłobek. Warszawa Praga Południe jest naszą siedzibą, więc serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki już dziś. Ten klub malucha to miejsce, gdzie pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy wiedzą jak zadbać o wszechstronny rozwój malucha. Zapewniamy dzieciom ciekawe zajęcia, wypoczynek, a także smaczne jedzenie, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które pozwoliło nam już zdobyć zaufanie wielu rodziców. Serdecznie zapraszamy!

337
0
7
Nauka niemieckiego

Nauka niemieckiego

Szkoła języków obcych OEI zaprasza na szybki i skuteczny kurs niemieckiego. Warszawa to miasto, w którym ceni się osoby dbające o własny rozwój. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jego mieszkańców postanowiliśmy stworzyć niezwykłą ofertę nauki skierowaną zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych.

34
0
8
Szkoła języków obcych Wrocław

Szkoła języków obcych Wrocław

OEI to nowoczesna i profesjonalna szkoła języków obcych. Wrocław to miasto, w którym zwraca się uwagę na edukację i odpowiednie przygotowanie do pracy. Dzięki nam będą się mogli Państwo przygotować do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej. Oczywiście jednak naszymi najczęstszymi gości są dzieci oraz młodzież przygotowująca się do egzaminu dojrzałości. Szkoła języków obcych OEI zaprasza wszystkie osoby, które lubią i chcą się uczyć. Bez stuprocentowego zaangażowania nie są możliwe zadowalające efekty.

26
0
9
Spacerówki dziecięce producent

Spacerówki dziecięce producent

W ofercie dostępne są komfortowe i stylowe wózki dla maluchów. Spacerówki dziecięce wytwarza polski producent z użyciem starannie dobranych materiałów. Dzięki temu charakteryzują się solidnością i jednocześnie są ergonomiczne. Dobrze radzą sobie na nierównych terenach, a ich oparcie można wygodnie regulować.

138
0
10
Sklep z akcesoriami dziecięcymi

Sklep z akcesoriami dziecięcymi

Pościel i poduszki to podstawowe elementy, znajdujące się w miejscu spania dla malucha. Sklep z akcesoriami dziecięcymi oferuje produkty, które ułatwią dziecku zasypianie, albo zadbają o jego bezpieczeństwo. Ochraniacze zabezpieczają niemowlaka przed wypadnięciem, a falbany zakrywają brzeg materaca, który może wyglądać mało estetycznie. Poduchy i pluszaki ułatwią dziecku zasypianie. Czarne lub pastelowe karuzele obracają się delikatnie i regularnie, a płynne i powtarzające się ruchy, w które wpatruje się dziecko, uspokajają je przed zaśnięciem.

97
0
11
Zabawy w przedszkolu

Zabawy w przedszkolu

Spraw, aby zabawy w przedszkolu były ciekawe i zachęcające. Dzięki naszej bogatej ofercie zabawek i akcesoriów edukacyjnych takich jak tablice sensoryczne, zabawki interaktywne, chusty animacyjne, klocki itp. zapewnisz odpowiedni rozwój swoich podopiecznych przez zabawę. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i spraw, aby czas spędzony w przedszkolu był radosny.

237
0
12
Technik weterynarii

Technik weterynarii

Oferujemy Państwu możliwość zdobycia bardzo atrakcyjnego zawodu w Toruniu takiego jak technik weterynarii. Jesteśmy przekonani, że nasz zespół szkół zapewni Państwu zdobycie wykształcenia, które nie tylko rozwinie Państwa zainteresowania, ale przede wszystkim poprawi Państwa sytuację na rynku pracy.

488
0
13
Śpiworek 2,5 Tog

Śpiworek 2,5 Tog

Jeśli szukasz uniwersalnego produktu dla dziecka, który przyda Ci się przez cały rok, to zaopatrz się w śpiworek 2,5 Tog, który znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Został on wykonany z dwóch warstw materiału, ma ciepłe wypełnienie i idealnie sprawdzi się jako przykrycie Twojego maluszka w temperaturze pokojowej wynoszącej 15-21 °C.

300
0
14
Aqua aerobik Gdańsk

Aqua aerobik Gdańsk

Zaznaczamy, że na wodzie płytkiej, a przede wszystkim - celem uzyskania przez Ciebie jak najlepszego samopoczucia, dawki energii na cały dzień - organizujemy cykliczne zajęcia z dziedziny, jaką jest aqua aerobik w Gdańsku. Nie czekaj, zapisz się na kolejną edycję - i ciesz się z tego, jak prowadzi Cię profesjonalna instruktorka tejże aktywności.

393
0
15
Muzyczny plac zabaw

Muzyczny plac zabaw

Oferujemy konstrukcje, które zapewnią dzieciom świetną rozrywkę w przedszkolu, szkole czy miejscu publicznym. Muzyczny plac zabaw możemy zamontować przy ścianie lub w ziemi. Proponujemy zestaw wytrzymałych instrumentów, które zachęcą maluchy do wspólnego grania. Stwórz mini orkiestrę dzięki naszym bębnom, ksylofonom czy metalofonom.

128
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2023