Ocena strony 3

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Mały książę - opracowanie

Mały książę - opracowanie

Niektóre lektury szkolne są szczególnie warte uwagi. Jedną z nich jest Mały Książe. W mojej ofercie dostępne jest opracowanie, które pozwala na głębsze zrozumienie jej przesłania. Dzięki temu będziesz mógł lepiej przygotować się do egzaminów. Taką wiedzę możesz wykorzystać podczas egzaminu ósmoklasisty i na maturze.

324
0
2
szmatka sensoryczna

szmatka sensoryczna

Szmatka sensoryczna to magiczna zabawka dla niemowląt i małych dzieci. Wykonana z różnorodnych materiałów, takich jak miękka tkanina, eko-skóra, plusz czy wstążki, ta szmaciana zabawka stymuluje zmysły maluchów. Dzięki różnym fakturom, kształtom i kolorom, wspiera rozwój dotyku, wzroku i zdolności poznawczych. To idealny gadżet, który przykuwa uwagę, uczy i bawi jednocześnie.

569
0
3
Małpi gaj

Małpi gaj

Pełno atrakcji czeka na dzieci w naszej przestrzennej sali zabaw pełnej wyzwań dla małych odkrywców. Czeka tutaj na nich basen z piłeczkami, tor przeszkód, małpi gaj, ścianka wspinaczkowa i wiele innych okazji do zabawy. Rodzice mogą być spokojni, bo nad bezpieczeństwem kilkulatków czuwają doświadczeni opiekunowie i animatorzy. Organizujemy przyjęcia urodzinowe z atrakcjami i słodkim poczęstunkiem. Nasza sala zabaw cieszy się dużą popularnością wśród maluchów.

45
0
4
Puzzle dla najmłodszych

Puzzle dla najmłodszych

Układanki, klocki i tego typu zabawki wpływają na rozwój mózgu u dziecka, a także ich umiejętności koncentracji czy wyobraźni przestrzennej. W sprzedaży posiadamy puzzle dla najmłodszych z wzorami zawierającymi miasta, zwierzęta, zawody czy bajki. Polecamy także produkty 3D do samodzielnego złożenia.

417
0
5
Integracja sensoryczna Szczecin

Integracja sensoryczna Szczecin

Przedstawiamy Centrum Pedagogiczno-Psychologiczne Buława & Halasz. Prowadzimy integrację sensoryczną w Szczecinie. Jest to metoda terapeutyczna ukierunkowana na poprawę zdolności umysłowych oraz motorycznych u dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, które przejawiają określone zaburzenia, polegające np. na osłabionej koncentracji, słabszej pamięci, słabiej rozwiniętej motoryce ciała itp. Każdorazowo zajęcia i ćwiczenia dopasowywane są do indywidualnych wymagań oraz potrzeb dziecka. Plan przygotowywany jest przez specjalistę.

358
0
6
Prywatne przedszkole Warszawa

Prywatne przedszkole Warszawa

Pierwsze etapy nauki do bardzo ważny czas w życiu dziecka, który być może zdeterminuje jego dalsze działania. Prywatne przedszkole w Warszawie zaprasza do zapoznania się z ofertą wszystkich rodziców, którym leży na sercu intelektualny i emocjonalny rozwój ich dziecka. Zapewniamy wysoki poziom opieki i bezpieczeństwa.

385
0
7
Obozy sportowe

Obozy sportowe

Atrakcje dla dzieci w Polsce są bardzo rozmaite i zróżnicowane. Dla tych, którzy interesują się aktywnym spędzaniem czasu, idealnym rozwiązaniem są obozy sportowe, które oferują mnóstwo atrakcji, takich jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka czy pływanie. Dla najmłodszych posiadamy liczne place zabaw, parki rozrywki, zoo oraz parki linowe. Atrakcji nie brakuje także w muzeach, teatrach i kinach, które kulturowo wzbogacą dziecięcy rozwój. Niezależnie od wieku czy zainteresowań dziecka, każde z nich znajdzie coś dla siebie w Polsce.

421
0
8
Nauka angielskiego online dla dzieci

Nauka angielskiego online dla dzieci

Nauka angielskiego online dla dzieci jest stosowana już w przedszkolu, oraz pierwszych klasach szkoły podstawowej. Przedszkolaki mają możliwość tworzyć scenki projektując interaktywny obraz według własnej wizji. Ma na celu rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, rozwijanie rozumienia mowy oraz budowanie bazy słownictwa.

313
0
9
Szkolenia drony

Szkolenia drony

Wykonywanie zdjęć oraz wideo w lotu ptaka jest nie tylko doskonałym hobby, ale sprawdza się również w zastosowaniach profesjonalnych. Nasza firma organizuje szkolenia, dzięki którym każdy dron będzie dla Państwa łatwy w obsłudze i doskonale spełni swoje zadanie. Po kursie uczestnicy otrzymają uprawnienia do wykonywania lotów.

121
0
10
zabawki ogrodowe

zabawki ogrodowe

W naszej ofercie dostępne są różnego rodzaju zabawki ogrodowe dla dzieci. Do takich produktów należą ślizgawki domowe, które można stosować w dowolnym miejscu. Konstrukcja wykonana jest z solidnych i atestowanych tworzyw. W naszej ofercie dostępne są także domki ogrodowe ze stolikiem, a także płotkiem. Dysponujemy różnymi kolorami naszych produktów.

420
1
11
Przygotowanie do matury z matematyki

Przygotowanie do matury z matematyki

Nie musisz już bać się matury z matematyki. Niezależnie od tego, czy będziesz zdawać przedmiot na poziomie podstawowym czy też rozszerzonym, możesz skorzystać z oferty przygotowania przez firmę Sowa. Dzięki kursowi osiągniesz wysoki wynik i dostaniesz się na wymarzone studia. W cenie kursu są podręczniki i konsultacje z nauczycielami.

529
0
12
Żłobek Praga Południe

Żłobek Praga Południe

Miejscem, gdzie bez obaw można zostawić dziecko pod profesjonalną opieką jest nasz żłobek. Warszawa Praga Południe jest naszą siedzibą, więc serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki już dziś. Ten klub malucha to miejsce, gdzie pracują wykwalifikowani specjaliści, którzy wiedzą jak zadbać o wszechstronny rozwój malucha. Zapewniamy dzieciom ciekawe zajęcia, wypoczynek, a także smaczne jedzenie, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które pozwoliło nam już zdobyć zaufanie wielu rodziców. Serdecznie zapraszamy!

337
0
13
Nauka niemieckiego

Nauka niemieckiego

Szkoła języków obcych OEI zaprasza na szybki i skuteczny kurs niemieckiego. Warszawa to miasto, w którym ceni się osoby dbające o własny rozwój. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jego mieszkańców postanowiliśmy stworzyć niezwykłą ofertę nauki skierowaną zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych.

34
0
14
Szkoła języków obcych Wrocław

Szkoła języków obcych Wrocław

OEI to nowoczesna i profesjonalna szkoła języków obcych. Wrocław to miasto, w którym zwraca się uwagę na edukację i odpowiednie przygotowanie do pracy. Dzięki nam będą się mogli Państwo przygotować do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej. Oczywiście jednak naszymi najczęstszymi gości są dzieci oraz młodzież przygotowująca się do egzaminu dojrzałości. Szkoła języków obcych OEI zaprasza wszystkie osoby, które lubią i chcą się uczyć. Bez stuprocentowego zaangażowania nie są możliwe zadowalające efekty.

26
0
15
Sklep z akcesoriami dziecięcymi

Sklep z akcesoriami dziecięcymi

Pościel i poduszki to podstawowe elementy, znajdujące się w miejscu spania dla malucha. Sklep z akcesoriami dziecięcymi oferuje produkty, które ułatwią dziecku zasypianie, albo zadbają o jego bezpieczeństwo. Ochraniacze zabezpieczają niemowlaka przed wypadnięciem, a falbany zakrywają brzeg materaca, który może wyglądać mało estetycznie. Poduchy i pluszaki ułatwią dziecku zasypianie. Czarne lub pastelowe karuzele obracają się delikatnie i regularnie, a płynne i powtarzające się ruchy, w które wpatruje się dziecko, uspokajają je przed zaśnięciem.

97
0
16
Zabawy w przedszkolu

Zabawy w przedszkolu

Spraw, aby zabawy w przedszkolu były ciekawe i zachęcające. Dzięki naszej bogatej ofercie zabawek i akcesoriów edukacyjnych takich jak tablice sensoryczne, zabawki interaktywne, chusty animacyjne, klocki itp. zapewnisz odpowiedni rozwój swoich podopiecznych przez zabawę. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i spraw, aby czas spędzony w przedszkolu był radosny.

237
0
17
Śpiworek 2,5 Tog

Śpiworek 2,5 Tog

Jeśli szukasz uniwersalnego produktu dla dziecka, który przyda Ci się przez cały rok, to zaopatrz się w śpiworek 2,5 Tog, który znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Został on wykonany z dwóch warstw materiału, ma ciepłe wypełnienie i idealnie sprawdzi się jako przykrycie Twojego maluszka w temperaturze pokojowej wynoszącej 15-21 °C.

300
0
18
Aqua aerobik Gdańsk

Aqua aerobik Gdańsk

Zaznaczamy, że na wodzie płytkiej, a przede wszystkim - celem uzyskania przez Ciebie jak najlepszego samopoczucia, dawki energii na cały dzień - organizujemy cykliczne zajęcia z dziedziny, jaką jest aqua aerobik w Gdańsku. Nie czekaj, zapisz się na kolejną edycję - i ciesz się z tego, jak prowadzi Cię profesjonalna instruktorka tejże aktywności.

393
0
19
Muzyczny plac zabaw

Muzyczny plac zabaw

Oferujemy konstrukcje, które zapewnią dzieciom świetną rozrywkę w przedszkolu, szkole czy miejscu publicznym. Muzyczny plac zabaw możemy zamontować przy ścianie lub w ziemi. Proponujemy zestaw wytrzymałych instrumentów, które zachęcą maluchy do wspólnego grania. Stwórz mini orkiestrę dzięki naszym bębnom, ksylofonom czy metalofonom.

128
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2023