Ocena strony 3

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Nauka niemieckiego

Nauka niemieckiego

Szkoła języków obcych OEI zaprasza na szybki i skuteczny kurs niemieckiego. Warszawa to miasto, w którym ceni się osoby dbające o własny rozwój. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom jego mieszkańców postanowiliśmy stworzyć niezwykłą ofertę nauki skierowaną zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dla dorosłych.

34
0
2
Szkoła języków obcych Wrocław

Szkoła języków obcych Wrocław

OEI to nowoczesna i profesjonalna szkoła języków obcych. Wrocław to miasto, w którym zwraca się uwagę na edukację i odpowiednie przygotowanie do pracy. Dzięki nam będą się mogli Państwo przygotować do rozpoczęcia swojej kariery zawodowej. Oczywiście jednak naszymi najczęstszymi gości są dzieci oraz młodzież przygotowująca się do egzaminu dojrzałości. Szkoła języków obcych OEI zaprasza wszystkie osoby, które lubią i chcą się uczyć. Bez stuprocentowego zaangażowania nie są możliwe zadowalające efekty.

26
0
3
Spacerówki dziecięce producent

Spacerówki dziecięce producent

W ofercie dostępne są komfortowe i stylowe wózki dla maluchów. Spacerówki dziecięce wytwarza polski producent z użyciem starannie dobranych materiałów. Dzięki temu charakteryzują się solidnością i jednocześnie są ergonomiczne. Dobrze radzą sobie na nierównych terenach, a ich oparcie można wygodnie regulować.

138
0
4
Sklep z akcesoriami dziecięcymi

Sklep z akcesoriami dziecięcymi

Pościel i poduszki to podstawowe elementy, znajdujące się w miejscu spania dla malucha. Sklep z akcesoriami dziecięcymi oferuje produkty, które ułatwią dziecku zasypianie, albo zadbają o jego bezpieczeństwo. Ochraniacze zabezpieczają niemowlaka przed wypadnięciem, a falbany zakrywają brzeg materaca, który może wyglądać mało estetycznie. Poduchy i pluszaki ułatwią dziecku zasypianie. Czarne lub pastelowe karuzele obracają się delikatnie i regularnie, a płynne i powtarzające się ruchy, w które wpatruje się dziecko, uspokajają je przed zaśnięciem.

97
0
5
Zabawy w przedszkolu

Zabawy w przedszkolu

Spraw, aby zabawy w przedszkolu były ciekawe i zachęcające. Dzięki naszej bogatej ofercie zabawek i akcesoriów edukacyjnych takich jak tablice sensoryczne, zabawki interaktywne, chusty animacyjne, klocki itp. zapewnisz odpowiedni rozwój swoich podopiecznych przez zabawę. Zapoznaj się z naszymi propozycjami i spraw, aby czas spędzony w przedszkolu był radosny.

237
0
6
Technik weterynarii

Technik weterynarii

Oferujemy Państwu możliwość zdobycia bardzo atrakcyjnego zawodu w Toruniu takiego jak technik weterynarii. Jesteśmy przekonani, że nasz zespół szkół zapewni Państwu zdobycie wykształcenia, które nie tylko rozwinie Państwa zainteresowania, ale przede wszystkim poprawi Państwa sytuację na rynku pracy.

488
0
7
Chodziki dla dzieci

Chodziki dla dzieci

W naszym asortymencie znajdują się produkty, które pomagają maluchom stawiać pierwsze kroki. Chodziki dla dzieci wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Odznaczają się stabilnością, a zarazem zapewniają wysoką mobilność. Nie utrudniają przemieszczania się, natomiast optymalne zabezpieczają, chroniąc przed upadkiem. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z oferowanymi produktami. Wśród dostępnych produktów znajdują się modele w wielu ciekawych egzemplarza o finezyjnych kształtach i cudownie zestawionych kolorach.

326
0
8
Przedszkole Bemowo

Przedszkole Bemowo

Szukasz odpowiedniego miejsca dla swojego szkraba? Poznaj przyjazne przedszkole na warszawskim Bemowie! Kładziemy nacisk na naukę tolerancyjnych postaw, otwartość oraz promujemy aktywność na świeżym powietrzu. Prowadzimy grupy dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat. Atrakcyjna oferta edukacyjna zwiera między innymi naukę języka angielskiego, zajęcia z gimnastyki oraz kółka zainteresowań.

120
0
9
Śpiworek 2,5 Tog

Śpiworek 2,5 Tog

Jeśli szukasz uniwersalnego produktu dla dziecka, który przyda Ci się przez cały rok, to zaopatrz się w śpiworek 2,5 Tog, który znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Został on wykonany z dwóch warstw materiału, ma ciepłe wypełnienie i idealnie sprawdzi się jako przykrycie Twojego maluszka w temperaturze pokojowej wynoszącej 15-21 °C.

300
0
10
Akcesoria do wózków

Akcesoria do wózków

Pragnąc zaspokajać potrzeby rodziców w zakresie zapewniania komfortu swojemu potomstwu, pragniemy zaoferować państwu najlepsze akcesoria do wózków dziecięcych. Stawiamy na jakość dla naszych produktów. Wieloletnia działalność i doświadczenie sprawia, że z naszego sklepu wychodzą tylko najlepsze, sprawdzone i w bardzo korzystnych cenach części.

521
0
11
Aqua aerobik Gdańsk

Aqua aerobik Gdańsk

Zaznaczamy, że na wodzie płytkiej, a przede wszystkim - celem uzyskania przez Ciebie jak najlepszego samopoczucia, dawki energii na cały dzień - organizujemy cykliczne zajęcia z dziedziny, jaką jest aqua aerobik w Gdańsku. Nie czekaj, zapisz się na kolejną edycję - i ciesz się z tego, jak prowadzi Cię profesjonalna instruktorka tejże aktywności.

393
0
12
Zabawki interaktywne

Zabawki interaktywne

Serdecznie polecamy Państwu nasze wyjątkowe zabawki dla dzieci. To nie tylko kolorowe pluszaki, lalki i domki, klocki czy auta, ale przede wszystkim zabawki interaktywne, pobudzające wyobraźnię i uczące myślenia, wspomagające prawidłowy rozwój. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie online Bajkolandia.sklep2.pl

404
0
13
Muzyczny plac zabaw

Muzyczny plac zabaw

Oferujemy konstrukcje, które zapewnią dzieciom świetną rozrywkę w przedszkolu, szkole czy miejscu publicznym. Muzyczny plac zabaw możemy zamontować przy ścianie lub w ziemi. Proponujemy zestaw wytrzymałych instrumentów, które zachęcą maluchy do wspólnego grania. Stwórz mini orkiestrę dzięki naszym bębnom, ksylofonom czy metalofonom.

128
1
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2022