Ocena strony 8

Wg oceny moderatora:
Pozycja
Strona
Plusy
Minusy
1
Plakietki z imieniem

Plakietki z imieniem

Obecnie niemal w każdej firmie obowiązującym standardem jest noszenie przez pracowników plakietki z imieniem, nazwiskiem oraz zajmowanym stanowiskiem. W branży handlowej zdecydowanie poprawia to kontakt z klientem oraz wpływa na wiarygodność wizerunku firmy. Dlatego też zajęliśmy się profesjonalnym wykonywaniem personalizowanych identyfikatorów imiennych. Usługa ta brzmi może i nieco poważnie, lecz gwarantuje estetyczne i rzetelne wykonanie. Dostępne są u nas modele zróżnicowane pod kątem kształtu i rozmiaru

304
0
2
Kasetony reklamowe Wrocław

Kasetony reklamowe Wrocław

W kwestii promocji swojej firmy zaufaj prawdziwym specjalistom w dziedzinie. Jeszcze dziś zajrzyj na naszą stronę, na której znajdziesz najlepsze kasetony reklamowe w mieście Wrocław. Proponujemy wszystkim klientom produkty z wysokiej jakości materiałów - przepięknie świecące w dzień i w nocy. Dostępne są modele frezowane, proste naścienne, a także dwustronne mocowane w formie semaforów.

242
0
3
Organizacja imprez masowych

Organizacja imprez masowych

Masz do przygotowania event firmowy, piknik, galę czy koncert? Organizacja imprez masowych wymaga czasu i profesjonalnych umiejętności. Nasza agencja wybiera miejsce, załatwia wszystkie formalności, zgody i dokumenty, zamawia catering, zapewnia atrakcje, dzięki którym żaden gość nie będzie się nudził.

122
0
4
Drukowanie prac dyplomowych

Drukowanie prac dyplomowych

Przez tobą obrona? Licencjat, magister, a może doktor - który z tytułów czeka już za rogiem? Przygotowując się do egzaminu i pracując nad rozprawą, pamiętaj, że drukowanie prac dyplomowych to nasza specjalność. Korzystając ze strony internetowej, możesz obliczyć koszt usługi bez wcześniejszej wizyty w naszej siedzibie. Dzięki temu będziesz wiedzieć, jakie fundusze zarezerwować. Możesz liczyć na to, że w wysokiej jakości powielimy także rysunki i grafiki, które są częstym elementem rozpraw badawczych.

441
0
5
Tajemniczy klient

Tajemniczy klient

Zatrudnieni przez nas pracownicy to specjaliści, przed którymi zagadnienia takie jak rekrutacja, szkolenie, czy tajemniczy klient nie mają tajemnic. Swoje usługi kierujemy do przedsiębiorstw z różnych branż, które potrzebują fachowej pomocy z zewnątrz. Jeżeli zależy Ci na tym, aby rekrutacja w Twojej firmie była przeprowadzona sprawnie i efektywnie - zgłoś się do nas, a zadbamy, byś był zadowolony z efektów naszej działalności.

205
0
6
worki na plecy

worki na plecy

Postaw na identyfikację wizualną i zamów produkty sygnowane logo własnej firmy. Polecamy, między innymi, modne i cieszące się niesłabnącą popularnością worki na plecy - zarówno klasyczne, jak i wersje żeglarskie. Dostępne są różne modele, na których możemy nanieść nadruk zaprojektowany przy udziale naszych wykwalifikowanych grafików.

507
0
7
Druk katalogów

Druk katalogów

Drukarnia to miejsce, w którym odbywa się profesjonalne drukowanie różnych materiałów. Jednym z popularnych zleceń jest druk katalogów. Druk katalogów to proces, w którym zawartość, projekt i układ katalogu są przenoszone na papier. Drukarnia posiada wysoką jakość druku, a jej pracownicy posiadają wiedzę i doświadczenie, które gwarantują, że katalog będzie wizytówką firmy. Drukowanie katalogów jest ważne zarówno dla firm, które prezentują swoje produkty, jak i dla klientów, którzy mogą łatwo przeglądać i znaleźć interesujące ich produkty.

370
0
8
Materiały reklamowe Kraków

Materiały reklamowe Kraków

Poligrafia to nieodzowny element promocji własnej działalności. Ulotki, katalogi i bilbordy to materiały reklamowe towarzyszące nam cały czas, dlatego ważne jest prawidłowe przygotowanie ich - należy się skupić na interesującym projekcie, jak i dobrym jakościowo wydruku. Oferujemy takie usługi w naszej drukarni w Krakowie.

579
0
9
Litery 3d podświetlane

Litery 3d podświetlane

Chwytliwe hasło, logo firmy, a może wskazówki informacyjne dla klientów odwiedzających Twoją siedzibę - możliwości jest wiele, a ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Litery 3D podświetlane to doskonałe rozwiązanie dla Twojej firmy, które pomoże Ci wprowadzić identyfikację wizualną na zupełnie nowy poziom! Sprawdź naszą ofertę już dziś!

504
0
10
Reklamy

Reklamy

Profesjonalna agencja zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Naszą specjalnością są reklamy. Oferujemy kasetony, litery przestrzenne i świetlne. Zapraszamy do naszej siedziby w Krakowie lub kontaktu telefonicznego, jak również na naszą stronę. Gwarantujemy profesjonalną obsługę w realizowanych zleceniach.

208
0
11
Szyldy retro

Szyldy retro

Tworząc własną firmę należy zastanowić się nad jej znakiem rozpoznawczym. To bardzo ważne, aby był on unikatowy. Dodatkowo, nad drzwiami budynku Twojego przedsiębiorstwa może zawisnąć szyld retro. To bardzo popularna metoda reklamy. Wykonujemy je ze stali, miedzi, mosiądzu czy też alpaka. Zachęcamy do kontaktu w sprawie złożenia zamówienia.

316
0
12
Zasada 5R

Zasada 5R

W naszym serwisie umieściliśmy podkategorię oferującą porady i inspiracje z dziedziny lifestyle'u. U nas dowiesz się na przykład tego, na czym polega zasada 5R. To sposób na życie zero waste, zachęcający do wyrobienia sobie pięciu nawyków rozpoczynających się od tej właśnie litery: refuse, reduce, reuse, recycle oraz rot.

457
0
13
Ksero Wrocław

Ksero Wrocław

Chcesz skopiować notatki, książki lub dokumenty? Skorzystaj z oferty naszego punktu ksero. Oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość wydruku. Korzystamy z najnowocześniejszych maszyn drukarskich. Jednym z naszych atutów jest również lokalizacja na mapie Wrocławia. Dzięki temu, można do nas wygodnie dojechać.

120
0
14
Druk UV kolorem białym

Druk UV kolorem białym

Na polskim rynku funkcjonujemy już od wielu lat, jednak jako nieliczni oferujemy druk UV kolorem białym. Tego typu napisy można umieszczać na szkle czy też folii. Nasz nowoczesny park maszynowy oraz doświadczeni pracownicy są gwarancją usług wykonanych na najwyższym poziomie, a oprócz tego proponujemy oklejanie samochodów oraz produkcję gadżetów reklamowych.

310
0
15
Wieszanie plakatów

Wieszanie plakatów

Mimo wielu nowoczesnych form reklamy wciąż ulotki i afisze sprawdzają się doskonale. Każdego dnia mijają je tysiące przechodniów, wśród których są potencjalni klienci, widzowie, uczestnicy. Wieszanie plakatów warto zlecić wyspecjalizowanej firmie, która rozprowadzi afisze wyłącznie w wyznaczonych i legalnych miejscach.

434
0
16
Baner roll up

Baner roll up

Łatwe do zamontowania, a także wygodne podczas transportu i solidnie wykonane - takie właśnie są oferowane przez nas systemy reklamowe z aluminium. Każdy dostępny baner roll-up umożliwia skuteczną ekspozycję materiałów marketingowych. W asortymencie posiadamy wersje jedno- oraz dwustronne, a także z serii Prestige.

462
1
17
Drukowanie etykiet

Drukowanie etykiet

Profesjonalna drukarnia firma na rynku od 1994 roku wykonuje profesjonalne stickery i naklejki na najwyższym poziomie. Nasze usługi cieszą się dużym poważaniem, gdyż zawsze wykonujemy je rzetelnie i niezawodnie. Drukowanie etykiet w wykonaniu naszej firmy z pewnością spotka się z Państwa uznaniem. Polecamy!

112
0
18
Drukarnia Poznań

Drukarnia Poznań

Nasza profesjonalna drukarnia to miejsce, gdzie tworzone są materiały reklamowe, zgodnie z indywidualnymi projektami naszych Klientów. Znajdziecie u nas również pomoc ze strony grafików, którzy przygotują dla Was atrakcyjne formy promocji, które z pewnością przykują uwagę odbiorców. Działamy na terenie Poznania na ul. Szczanieckiej 14a. Wykonujemy miedzy innymi foldery, wizytówki, katalogi, pocztówki, koperty, teczki firmowe, plakaty, broszury, teczki firmowe i wiele wiele więcej.

172
0
Copyrights by www.e-autyzm.pl - 2024